Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok hozzá, ha? (mit reagálnátok? )

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy suliban vagy éppen, szünet van. Ugye mindenkinek vannak a suliból olyan kiszemeltjei, akik bejönnek, vonzónak tartjátok, stb...


Mondjuk adott lenne egy fiú, akivel kb fél évente 1x beszélsz csak, de szimpatikus és be is jön neked. Közeledni nem tudtál felé sajnos, mert barátnője volt mindvégig.


Azonban egy nap (jelenleg éppen nincs barátnője) odalép hozzád és szó nélkül megcsókol!


Mit reagálnátok?

(2 eset legyen, amikor csak ketten vagytok valahol és senki nem lát, illetve a másik eset, a barátnőid szeme láttára)


Melyik esetben hogyan cselekednétek?

Örülnétek neki vagy nem?


(természetesen a lánynak sincs barátja)


2015. okt. 7. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudom de a film címét amiben láttad ezt a marha... khmmm ... ezt a szép történetet leírhatnád. :)
2015. okt. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem én nagyon kiakadnék.Még pofon is vágnám ha elvette tőlem életem első csókját.Ha meg még mások is látják elsüllyednék szerintem.
2015. okt. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez nagyon hülye ötlet, de tényleg, inkább randira hívd.

Ez max fantáziában jön be valakinek olyannal akiről álmodozik egész nap.

2015. okt. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem láttam ilyen filmet, bocsi.

Pedig én jó ötletnek gondoltam, de lehet, hogy valóban rosszul sülne el :D

(természetesen nem első csókról lenne szó, mindkettőnknek volt már párkapcsolata)

2015. okt. 7. 16:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindegy, ha nem első csók is, az ember ne rontson ajtóstul a házba. Magyarán ne a csókkal akard kezdeni, hanem hívd el randira. És lehetőleg ne a barátnői előtt, mert sok lány akkor máshogy viselkedik, mert pl. cikinek tartja a szituációt.
2015. okt. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!