Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti miert nem akartok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti miert nem akartok komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van egy srác , aki gimiben osztálytársam volt es mar 2 éve kavargatunk. Mindig is tetszett nekem, így hatalmas öröm volt amikor bevallotta, hogy tetszem neki. Igazabol az elso évben mindig csak a városban találkozgattunk .. Olyan helyeken ahol nem járnak ismerősök nehogy véletlenül meglassanak, titkoltuk a kapcsolatunkat . Csókon kívül nem történt semmi.. Nagyon kívántuk egymást de nem volt olyan hely ahol egymásei lehettünk volna.. Ugy éreztem o is szeretne komoly kapcsolatot velem, de egyszerűen erről sosem beszeltunk . Történt aztán egyszercsak megszakadt a kapcsolat. Fel ev szünet utan ujra felkeresett , azóta hetente találkozgattunk immár nalam vagy nála es most kb szex kapcsolat van köztünk , en mondtam is neki ,hogy komoly kapcsolatot szeretnek , de o nem is válaszolt ... /tudniillik nekem volt mar 2 komolyabb kapcsolatom,neki még nem volt,
2015. okt. 5. 18:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hogy mi nem akarunk komoly kapcsolatot? Hát én akarnék,csak a lányok nem akarnak. 18/F
2015. okt. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
:D nem azt akarom , hogy kurtoljuk világgá hanem ,hogy legyenek közös programok a hálószobán kívül... Meg hat benne van a pakliban , hogy mas lányokkal is folytat viszonyt :/ De
2015. okt. 5. 20:22
 13/13 A kérdező kommentje:
Igy meg csak en fogok serulni
2015. okt. 5. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!