Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kevés a szex a férjemmel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés a szex a férjemmel, mert én nem kívánom. Hogy tudnék változtatni (többi lent)?

Figyelt kérdés

A párommal 6 éve vagyunk együtt,egy ideje már elég kevés,heti 1-2 alkalom a szex.A párom már felhozta,hogy miért nem akarom a szexet,nem hiszi el azt,h nekem ez így jó lenne.

Én úgy érzem,hogy ek vagyok már szokva a páromtól,reggeltől estig dolgozik,igaz a munkaideje 8 óra,de itthon is bevállal sok munkát.Így eltávolodtam tőle,alig kezdeményezek bármit is.Beszélgetni alig beszélünk,este mire feljön,én már aludnék.

Egyszer mondtam neki,hogy mi lenne ha heti 1 du. csak a miénk lenne,nem lett belőle semmi.

Hogy lehetne javítani a dolgokon?De ha ezt így elmondom a páromnak,ő lesz a sértődött.Este kérdrzi,h lesz-e "valami".A válaszom sokszor nee...Azt se akarom,h csak ,,arra" legyek jó...

Jó lenne helyrehozni a dolgokat,van egy 1,5 éves gyerkőcünk is.


2015. okt. 2. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát így én sem akarnék semmit sem, hogy egész nap semmi közünk egymáshoz, és este megkérdezi, hogy lesz-e valami... Ez egy vicc, elküldeném jó messzire, ennyi romantika szorult belé csak?? Nem benned van a hiba, az tuti!
2015. okt. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Azt én is utálom mikor ilyen előre programozottan kellene csinálni, hát ne csodálkozz ha így nincs hozzá kedved. Mondd el neki nyugodtan, legyen csak sértődött, te is lehetnél éppenséggel, nem?
2015. okt. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha otthol is dolgozik akkor a pénz is több! El kell dönteni, hogy mit szeretnétek! Több pénzt és kevesebb családi együttlétet, vagy fordítva!

Szokták mondani, hogy van az a pénz! De én állítom, hogy vannak dolgok amelyeket nem lehet megfizetni! /F.

2015. okt. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is hasonló a szitu, mindketten dolgozunk, gyerekünk is van, szóval nem akkor vagyunk együtt, amikor akarunk, viszont amikor lehetnénk együtt, akkor mindig olyan programozott a dolog, hogy na, akkor most szexeljünk. Sokszor majdnem úgy kell "könyörögnöm" a szexért a férjemtől. Volt egy időszak, amikor ilyenkor mindig én másztam rá, spontán kezdeményeztem, de egy idő után belefáradtam. Így sokszor magamnak oldom meg.

Sajnos az a nagy harci helyzet, hogyha nem tesz mind a kettő fél azért, hogy jobb legyen, akkor nem lesz jobb. Neked is tenned kell, de neki is. Vagyis neki spontán kellene kezdeményeznie, ezzel meghozná a te kedvedet is, ezután már neked is lenne kedved spontán kezdeményezni, ha időt szakítotok rá, mármint a kettesben levéshez, akkor fog változni.

Oké, hogy kell a pénz, de ha nem haltok éhen a plusz munka nélkül, akkor igen is lehet és kell is az együtt töltött idő!

2015. okt. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Bezzeg ha ő nem kívánna téged, te lennél legjobban megsétrődve! Örüljél már annak, amid van, és ne mard el magad mellől. Más örülne, ha kívánná valaki. Igen, hozd helyre magadban, mert a végén még megcsal (jogosan), és akkor megint csak te fogsz sírni. Amúgy meg te vagy a nő, kezdeményezd a beszélgetéseket, ha az hiányzik.

2015. okt. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Bezzeg ha ő nem kívánna téged, te lennél legjobban megsétrődve! Örüljél már annak, amid van, és ne mard el magad mellől. "

Te örülnél, ha csak azért szexelnél valakivel, mert kell a szex és nem azért, mert kívánod a másikat? Ha előírásszerűen kéne szexelned és nem akkor, amikor izgalmi állapotban vagy?

Nyilván aki így gondolja, mint te, annak mindegy kivel, mindegy hogy, csak szex legyen...Hát nem mindenkinek mindegy!

2015. okt. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!