Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tud elélvezni a barátom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tud elélvezni a barátom, ez az én hibám lenne?

Figyelt kérdés

3hónapja vagyunk még csak együtt, de nem tudom elérni, hogy a párom elélvezzen csak akkor ha análisan csináljuk.

Ez normális h akármeddig csinálom az orált vagy szexelünk nem megy el?! de ahogy a popómba van elélvez 2perc alatt! magamban keressem a hibát?

ő a 4. barátom még csak 19 vagyok de ilyen még sosem volt h így jártam volna valamelyik barátommal


2015. okt. 1. 08:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A te hibád. Rossz pasit választottál:-))
2015. okt. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az én páromnak is voltak elélvezési problémái a kapcsolat elején, de hamar megoldódott, mostanra simán elmegy hüvelyben is, orálisan is.

Ha viszont a barátod análisan tud csak, akkor vagy látens homoszexuális, vagy tényleg hozzászokott már az ilyen típusú ingerhez, ami nem éppen szerencsés...

Én biztos nem érezném jól magam egy ilyen kapcsolatban.

2015. okt. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

nem, ez fejben dől el.

Gondolom, hogy ő magának ki tudja verni. Egyszerűen popsira van begerjedve.

Inkább fejezze be ő maga kézzel a végén.

2015. okt. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!