Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van koztetek olyan aki mar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van koztetek olyan aki mar minden remenyet feladta a tarskeresesben?

Figyelt kérdés

Miert? Hogy alakult ki ez a helyzet? Nem tudsz valtoztatni?

:(



2015. szept. 30. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
A reményt inkább csak arra kezdem feladni, hogy NORMÁLIS párt találjak normális értékrenddel :) 25/F
2015. szept. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25 évesen feladtad? Még nem is éltél?!
2015. szept. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet 25 vagyok és fiatal, de vak nem :)
2015. szept. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elindítottál egy lavinát...
2015. szept. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20/f mondujk én csak szex kapcsolatra akartam valakit
2015. szept. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én.Mondjuk azt,hogy porig aláztak a nők,és semmibe vettek egész életemben idáig,így aztán már több éve tudom,hogy esélyem sincsen egyetlen nőnél sem.A miértje egyszerű,nem születtem helyesnek és nem vagyok izmos...

Megpróbáltam változtatni mindenen már,semmi eredménye nem lett,mert szóba sem állnak velem,elkerülnek.

Egy szóval utálnak,és jobb is lenne,ha ott sem lennék.

24/F

2015. szept. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem sem előnyös külsővel se jó beszélőkével nem áldott meg a sors, legfeljebb a belsőmet tudná értékelni egy lány mert ügye világos, hogy nem a külső számít és képmutatóak sem vagyunk. Gondoltam rá, hogy kéne ismerkednem, " csajoznom" mint legtöbb korombelinek, de mivel egyébként is nehezen ismerkedem, nem fogok erőltetni semmilyen ismerkedés olyan lányokkal, akiket nem ismerek és amúgy is torz az értékrendjük. Szóval az én helyzetem nagyjából az #1 és #6 válasz összegyúrva.
2015. okt. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, de az én esetem egyedim elég egyedi.
2015. okt. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem ez 2 éve alakult ki...egyszeruen halálosan. Beleszerettem egy fiuba akit Zolinak hívnak..es...ahj olyan rossz errol beszelni...de en meg mindig szerelemes vagyok belé ..es egy parszor osszeert a tekintetunk en minden este sirtam..meg még most sem tudom kiheverni...nagyon kedves,intelligens,jó motoros- ami. Nekem kulonosem fontos,mivel nagyon szeretem a motorokat...kulonosen a hangjat- es ajj ..megbabonáz a tekintetével..na mindegy,nem fárasztok en senkit az en lelkoizesemmel..de ahj en meg csak most kezdtem a kozepsulit o meg mar van vagy 23 eves..de akkor is tetszik..mindig vele álmodok.Mit tegyek,hogy ne gonfoljak rá?😢😢😢
2015. okt. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!