Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Működhet szexuális vonzalom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet szexuális vonzalom nélkül párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy pasival, aki iránt nem vonzódok. Viszont lelki téren nagyon jó, a közös hullámhossz nagyon jó, fél éve olyan lelki töltés kapok általa, hogy az eszméletlen :) Érdekes módon a szex is működik, csak abszolút nem találom vonzónak. Így érdemes folytatnom a kapcsolatot?
2015. szept. 25. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Tehát teljesen jól elvagytok együtt, a szex is megfelelő, de te mégis azt állítod, hogy nem tetszik. Aha.
2015. szept. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megáll-e a szék 2 lábon? (három láb: testi vonzalom, lelki vonzalom, jó szex)


Szerintem ezeken megállhat, de jó erősnek és stabilnak kell lennie a lábaknak ;)

2015. szept. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
WTF. Hogy működhet a szex ha nem vonzódsz hozzá.... ilyen nincs. Vmi baj van a fejedben.
2015. szept. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3. Hát attól hogy nem jön be külsőleg, kövér stb, attól még jó az ágyban :) ügyesen tud csinálni dolgokat, el tud nálam érni orgazmust :)
2015. szept. 25. 17:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez érdekes,én sem tudok egy jó szexet elképzelni vonzalom nélkül,tehát szerintem a kérdésedre a válasz az ,hogy nem. De itt vagy te élő példának,hogy működhet,hisz fél éve együtt vagytok.


Viszont tényleg érdemes lenne elgondolkozni a folytatáson ha már gyk teszed fel a kérdést,hogy együtt legyél e a barátoddal,akit állítólag szeretsz.

2015. szept. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most komolyan nem értitek hogy lehet vonzalom nélkül szexelni?

Hány olyan nő van, aki vonzalom nélkül szexel és "boldog"!!

Ne mondja nekem senki hogy azok a csinos nők vonzódnak az ilyen gazdag kövér pasikhoz.... :)

2015. szept. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. A napokban akartam kiírni én is hasonló kérdést. Én férfi vagyok, együtt éltem exemmel, akin olyan hibák voltak, amik miatt nem tudtam szexuálisan vonzódni hozzá, mégis az együtt töltött idő megszerettette velem, és most is úgy érzem hogy szeretem. Szexuálisan mégse tudok vonzódni hozzá. Szerintem hasonló szituban lehetsz. Én úgy próbálom kezelni a dolgot, hogy próbálom magamnak bebeszélni hogy csak mint egy jó barátot szeretem, és majd a következő barátnőm lesz az akit szexuálisan is fogok kívánni, és szerelmes is leszek belé.
2015. szept. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!