Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel dobhatom fel a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel dobhatom fel a szexuális életünket?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok,komoly párkapcsolatban élek immáron 5 éve. Kicsit ellaposodott a szex köztünk, szeretném feldobni valami kis huncutsággal :) Ha van ötletetek megoszthatnátok velem !:)

2015. júl. 24. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, pl. szerepjátékok, egy erotikus masszázs, akár a prosztataizgatást is kipróbálhatjátok. Kötözés, alá- és fölérendeltségi játékok...


Csak hát ehhez ugye fantázia kell.

2015. júl. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi is 5 éve vagyunk együtt, de mi folyamatosan dobjuk fel :)

Pl: szex szabadban, erdő, strand

eszközök, pl vibrátor

szexi ruhák, cipők, pl extrémebb tűsarkú, combfix, stb

anál

prosztataizgatás

BDSM vonalból nekünk csak a kikötözés


Most értünk el odáig, h a hármas jön :) fanyalgók, prüdek mellőzzék a hozzászólást, tisztában vagyunk egymással és a szexuális vágyainkkal, és a még mindig tartó szerelmünkkel is. Szóval aki beszólogatni akar az bekaphatja, de nem az enyémet, mert bisex nem vagyok :)

2015. júl. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkét hozzászólást. Én ugyan a "visszafogottabb" kategóriába tartozom, de próbálok ezen változtatni. A beöltözés nekünk is megvolt,magassarkú,combfix :)

Én nem ítélkezem, ha mindketten benne vagytok és ha tényleg akarjátok akkor biztosan élvezni fogjátok. :)

2015. júl. 24. 17:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Lábszex
2015. júl. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bármit bevethetsz!Eltelt az a bizonyos 18 hónap ennyi ugyanis a szerelem.Azt az izzást,pezsgést semmi nem adja

mikor tépitek egymásról a ruhát majd meg eszitek egymást

erre vágyom én is régóta(én 20 éve vagyok a feleségemme)

.Szóval tapasztalatból mondom.

2015. júl. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!