Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyenkor mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párommal rég óta együtt vagyunk, jövőre lesz az esküvőnk.

Szóval elég rég óta nincsen orgazmusom, és emiatt kicsit el is untam a szexet vele, amúgy sincsen sokszor szex, de ráadásul még nincs is orgazmusom.

Az elején még úgy ahogy volt orgazmusom, de már nincsen. Lehetséges azért, mert vastagabb és nagyobb számomra. De őszintén nem tudom már.

Ilyenkor mit tegye?

Nagyon rossz már a szexuális életem és nem tudom, hogy érdemes így folytatni.

De minden más jó gondoskodik rólam, figyel rám és szeret. Én is szeretem, csak kezdek ideges lenni és kiakadok lassan. 22 évesen talán még nem kéne házasság ha ennyire rossz a számomra a szex, unalmas és alig várom, hogy vége legyen.



2015. szept. 25. 08:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha orgazmzus nélkül se jó a szex,akkor nem lehet,hogy az egész szex számodra nyűg?


Gondold át, mire vágysz, mit szeretnél,ha a párod csinálna veled az ágyban és mond el neki.(pl több orális szex-magyarán nyaljon többször,vagy más technikával,új pózok)


Ha 93-ban születtél,akkor még fiatal vagy, hogy így beleugorj egy házasságba,pláne, hogy már régóta együtt vagytok és régóta nem jó vele a szex.

2015. szept. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Itt az a baj, hogy már nagyon sokszor mondtam neki azt is hogy nekem kevés ez a szex mennyiség...volt hogy havonta 1szer volt,de már maradt ki 2 hónap is...

Tudom, hogy van orgazmusom, mert vele is volt és elötte is volt más férfiakkal.

Egyszerűen nem indít be ahogy próbál felhúzni, és nagyon sokszor én kezdeményezek, hogy legalább szex legyen ha orgazmus nincsen. De maga a szex sem elégít ki.

2015. szept. 25. 08:15
 3/9 anonim ***** válasza:

hát ha ennyire rossz akkor a házasságon még korai gondolkozni szerintem, előbb ezt kellene helyrehozni ha lehetséges


amúgy ha már be sem indít amikor próbál felhúzni (főleg így, hogy már félig alapból fel vagy húzva mert ritkán van szex), akkor nem lehet hogy már annyira nem kívánod őt?

vagy csak rosszul próbálkozik? mert ha igen, azon még annyival segíthetsz hogy elmondod neki mit szeretsz

23F

2015. szept. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy ráuntál és stresszel, hogy már mindig ő lesz

Nála kb ugyanez van

2015. szept. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Jázi :) ***** válasza:

Szerintem már te magad is tudod a választ, csak megerősítést vársz innen,hogy igazad van!

Sajnálom,hogy így állnak a dolgok. Viszont ha most ilyen, szerinted mi lesz később? Eddig nem változott majd fog? Nem hiszem!

2015. szept. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
csak a kapcsolat többi része, meg jól működik. ezért nem tudom mit tegyek
2015. szept. 25. 09:08
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
az oké, de ha nincs szex vagy ha rossz a szex, akkor meg fogsz bolondulni, vagy megcsalod vagy vége lesz úgyis
2015. szept. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos én is csak azt tudom mondani, hogy egy rendes párkapcsolatnak a szex az EGYIK tartó oszlopa. Ezt van aki nem akarja elismerni, van akinek nagyon is fontos ez az oszlop.

Ha egy 22 éves fiatal pár esetében (nem írtad, hogy távkapcsolat lenne) egyáltalán előfordul az, hogy 1-2 hónapig nincs szex, de ha van is , nem is élvezed, nincs is orgazmusod, az már régen rossz... Utólag mindenki okos, de hidd el jobban jártál volna ha már korábban el válnak az útjaitok, mert hamarosan ez lesz, csak így egyre nehezebb békében elválni, mert fokozatosan egyre kiéleződik ez az egész, idegesség, feszültség lesz és veszekedés....


Nem vagyok én semmilyen Isten, hogy mások párkapcsolatáról csak így látatlanul döntsek, de az elmondásod alapján azt kell tanácsolnom, hogy szakítsatok.

Eljegyzés, esküvő ide vagy oda... aki számít az megfogja érteni, aki közeli családtag vagy barát úgy is elmeséled neki őszintén az okokat és megérti, aki kevésbé közeli tag, nekik is fel kell fogniuk ha annyit mondasz, hogy a szerelmi/magánéletetek már nagyon rég óta sínylődik.


23/f

2015. szept. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne menj hozzá, ha ilyen problémád van! Csak megcsalás lesz a vége... Hihetetlenül fontos a jó szex egy kapcsolatban.
2015. szept. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!