Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az amivel egyéjszakás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amivel egyéjszakás kalandra lehet csábítani titeket lányok?

Figyelt kérdés

2015. szept. 24. 00:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Mi az amivel egyéjszakás kalandra lehet csábítani titeket lányok?"

"mi az hogy jó pasi, mi az hogy kemény veled?"


Mekkora lúzer vagy! Ezt te sosem fogod megtudni!

2015. szept. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Régen volt egyéjszakás kalandom, de akkor a következők számítottak:

-Egyéjszakásra a LEGJOBB pasit választottam az aktuális "kínálatból". Ilyenkor nem számít a személyiség, hiszen nem tervezek vele hosszú távra, tehát kizárólag a külső, illetve a kisugárzás alapján válogattam.

-Ugyanúgy elvárom, hogy a pasi "hódítson meg", mint bármilyen más kapcsolat esetében. Az nem működik, hogy irány az ágy, hanem előtte igenis beszélgessünk, flörtölgessünk, hozzon hangulatba, még az ágyon kívül. Az egyéjszakás kalandjaimra úgy indultam, hogy nem biztos, hogy lesz szex, csak akkor, ha tényleg jól érzem magam. Felkészültem, hogy lesz, de ha nem tudott megbizsergetni a pasi, akkor nem lett folytatás. Tehát fontos volt, hogy tudjon udvarolni, flörtölni, dumáljon ki a bugyimból...


Azzal mindenki legyen tisztában, hogy egyéjszakás kalandra egy nő rengeteg jelentkező közül válogathat, és ha van egy kis esze, akkor válogat is! Miért kötnénk kompromisszumot, mikor ott van 100 másik jelentkező?

2015. szept. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nálam inkább a humor, az őszinte mosoly és az intelligencia az amivel le lehet venni a lábamról. Soha nem tartottam semmire azokat a srácokat aki szerintük jól néz ki, de annyi eszük sincs mint egy marék döglött lepkének. :D
2015. szept. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nálam az dönt - persze jó pofa , nagy dumás - akinek jobban duzzad a nadrágja .
2018. febr. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!