Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek hány egyéjszakás kalandj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hány egyéjszakás kalandja volt? Hogyan jöttek össze ezek? És hogyan zajlott az este és a reggel?

Figyelt kérdés

Írjatok róla pár sort légyszi, utólagos tapasztalatokkal egybevetve :)

Kort és nemet is mindenképp légyszi!


Ilyen szándékkal indultok el este vagy így alakul? És nincs bennetek bármi "félelem", hogy egy idegenhez mész fel és szexelsz vele?


Köszi!


2015. szept. 13. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindketto bulibol jott ossze.

Odamnetem a lanyokhoz egy tancert, bokok, kis duma, aztan rakerdeztem. Ketszer bejott, a korulbelul 15 probalkozasbol.

Felvittem magamhoz, megvolt, nalam aludt, reggel lelepett es kesz.

2015. szept. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy darab, bár már felületesen ismertem az illetőt. Egy helyen "laktunk" 1 hétig, végig kacsingattunk egymásra, flörtöltünk. Utolsó este megtört a jég. Reggel én keltem előbb, nyomtam egy puszit az arcára és elmentem reggelizni. Nem volt kellemetlen se veszélyes, bár nem is teljesen ismeretlenhez mentem, ugye.:) 19 éves lány vagyok.
2015. szept. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Milyen korosztály volt ez? És jó volt vagy megbántad?
2015. szept. 13. 21:01
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

0.


18|L

2015. szept. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak egy volt.

Úgy 30 körül jártunk.

Másik városban lakott, már hónapok óta érett a dolog, aztán egyszer szólt, hogy a férje Pestre utazik. (Akivel már akkor sem voltak jól, nem sokkal később elváltak.)

Nem volt vele jó a szex, pedig amúgy kedveltem.

Utána még később is barátságban voltunk, egyszer nálam is aludt, de akkor annyira szerelmes voltam egy másik (sokkal jobb) nőbe, hogy nem feküdtem le vele, pedig mint később elmondta, ő direkt ezért aludt nálam. (Amit gondoltam is, csak szerintem feleségül akarta vetetni magát, és nekem ennyit nem ért meg vele a szex.)

2015. szept. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2

Buliban ismerkedtünk meg felmentem nála es megtörtént, az elso az nagyon rossz volt mert a pasi benazott a második srác pedig határozottan de megis figyelmesen bánt velem es nagyon élveztem

19/L

2015. szept. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

0 db.


35N

2015. szept. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Úgy soha nem indul a dolog hogy na akkor most elindulok es felszedték valakit hogy dugâs legyen.....neeeem az mindig véletlen alakul úgy hogy jön megy az ember es valahol valakivel össze ismerkedik...

En egyszer egy áruházban vásároltam es siettem is es véletlenül amikor a kosarat el akartam venni Gy időben nyúltam a kosárhoz egy csajszival, udvariassan àt engedtem neki ...aztan mentem tovább utánna megint össze kerültünk a csemege pultnál mögötte álltam aztan mentem tovább egy masik osztálynál megint össze futottunk akkor mar jopofiztam is hogy ha ha a sors összehoz bennünket ez nem vèletlen de csak viccelődtem aztan ennyi de mikor kimentem az automhoz erdekes pont mellettem allt es ahogy be ültem idióta az ő autójàhoz ..hogy na ez nem vèletlen hogy pont mellè álltam ..mondtam persze jopofizni nem vèletlen hogy itt volt hely ès ide àlltam. Erre mondta hogy biztos kiléptem hogy pont ide àlltam ....jaj kedves mondtam azt sem tudtam kinek az autoja ez de mosolygott èn meg elvoltam kèsve valahonnan de kezdett tetszeni a csaj mondtam tudom hogy nem illik igy ismerkedni de meginnèk egy kávét vagy akármit vele de iszonyatosan rohanok erre azt mondta akkor ez kimarad most mert ő is siet es beült az autójába, en is majd udvariassan mondtam viszont ha delutàn vagy este ra er a környéken össze futhatunk egy italra ..jo mondta ès megbeszèltünk egy presszót a környéken hogy ott este 8 kor találkozunk...nem vettem komolyan mondom úgysem jön el de azert oda mentem ès ott volt. Este 11 ig ott beszélgettünk mindenfèle dolgokról politika törtènelem meg mindenfèle mert tanult okos intelligens csaj volt de semmi sex vagy ferde dologról aztan zàr óra jött indultunk kifelè mondom mi a francot akarunk egymástól ès meg is kèrdeztem oké akkor most mi van èn megyek balra maga meg jobbra ès ennyi? Erre beszólt ès azt hittem rosszul hallom...mi az hogy ki merre megy azt hiszem haza kísér fiatalember ...mondom rendben azon ne múljon mert igy szokott kezdődnek egy ismeretssèg erre azt mondta ja de ahhoz ott is kell vagy illik hogy nàlla aludjak. Mondtam az nem akadàly ha iszok I valamit mert akkor nem vezethetnek ès ott kell aludnom nàlla. Igy is volt oda mentem ott aludtam ès hatalmas nagy dugâsok voltak reggelig meg amit paràznasàgnak nevezhetnek az minden volt... Jött a reggel sietett dolgozni mondta majd csapják be az ajtót magam után mert elkësik ha sokáig búcsúzkodni de mèg egyszer úgy ruhában volt ès oda gugolt hozzàm ès leszopott úgy hugy kemèny farokkal kezèben a kocsi kulccsal es indulásra kèszen ..Ennyi volt en aztan lezuhanyoztam fel öltöztem elmentem soha tobbet nem találkoztunk akarhanyszor arra járok ránézek a házra de semmi több nem megyek oda nem adta meg a telefonszàmat nem mondta hogy hívjam vagy mibe maradunk látjuk egymást vagy sem lehet neki is igy volt jo nekem is ami évek múlva is szép jo emlék de ki tudja azóta férjhez ment ? Es fèrjhez ment ? Ki tudja ennyi volt ès nem volt tervezve de èn megnősültem azóta es igy hozta a vèletlen tervezet nèlkül ..lehet hifi eleve ferjnèl volt ? Semmit nem tudtam rôlla...lehet nem is ott lakott? Szèp volt jo volt règ volt d elmullott....van vagy tíz ève is....

2015. dec. 10. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!