Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem gondoljátok azt fiúk/lányo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gondoljátok azt fiúk/lányok, hogy a női nemi szerv túl van dicsőítve?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy a mai világban túldicsőítik a női nemi szervet. Tény, hogy főképp férfiaknak nagyon vonzó, szép, stb, de sokan szinte már úgy viselkednek, mint az óvodások, vagy, mint akik először látnak olyat. És ezek felnőtt emberek lennének, vagy mifene. Tehát úgy kell már lassan nyilatkozni ezen szervről, mintha valami roppant különleges dolog lenne, mintha csodálni kéne a végtelenségig, stb. Meg vannak a megszállottak, akik meg még beszélni is képesek róla, akár egész nap is. Nem látok bele a női agyba, de ti is így gondolkoztok a péniszről hölgyek? Szerintem nem, de ez az én sejtésem.(Az a helyzet, hogy nem nagyon tudom ezt leírni, hogy hogyan értem az egészet, de remélem érthető a lényeg.)

2015. szept. 23. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
21%

de a punci az olyan... o.o' olyan... olyan....

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

büdös ha nem mossák

2015. szept. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak beképzeled.
2015. szept. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A pénisz még annál is büdösebb ha nem mossák
2015. szept. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Maradjunk annyiban, hogy minden nemi szerv büdös, ha nem mossák. :)
2015. szept. 23. 23:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Vicces ez a kérdés egy olyan oldalon, ahol rengeteg "elég nagy a farkam?" jellegű kérdést tesznek fel napi szinten. :D
2015. szept. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:)
2015. szept. 23. 23:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem vicces a kérdés. Én imádom a puncit, de! De tudom hogy milyenek. Ritka a szép és a jó, hiába a sok szüzike istenítése! Ja és nagyon sok csaj nem ad a higiéniára! Szégyen!
2015. szept. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

itt álljunk meg.

nem dicsőítem őket, szerintem kevés a szép punci, amit tényleg lehetne dicsőíteni.

2015. szept. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nőként igazat adok neked. El nem tudom képzelni, hogy mi lehet annyira szép egy nemi szerven. Kellemes érzés benne lenni, meg talán a köré nőtt nő is számít valamit, ez rendben, na de hogy két ember a nemi szervük kinézete miatt legyen együtt, az nekem fura. Ezek a vérre menő viták meg, hogy melyik gyönyörű, melyik undorító, ezek egyszerűen nevetségesek.
2015. szept. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nos igen utolso a vitak undoritoak viszont en nem hiszem hogy a nemiszervek befolyasolnak egy kapcsolat kezdetet ill.veget. viszont az is igaz mas egy apolt nemiszerv mint egy apolatlan( es itt nem csak a higieniara gondolok). nekem pl tetszik ha egy pasi figyel a penisze kinezetere pl disziti apolja a szorzetet nem borotvaval hanem csak olloval persze a csupasz sem rossz. izgato. az ekszerek is izgatoak tudnak lenni akar puncin akar a pasi nemiszerven. en igy latom!
2015. szept. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!