Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nekem minden vágyam, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem minden vágyam, hogy beleélvezzek egy nőbe, majd nem húzom ki és úgy aludjak el. Szerintetek ilyen megtörténhet?

Figyelt kérdés
2015. szept. 23. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Ha igénytelen nővel vagy igen.
2015. szept. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

első: nem igénytelennel is :D

megtörténhet, de egyrészt úgyis lelankad, másrészt meg a higiénia miatt nem árt tisztálkodni utána, különben lehetnek ott csúnya dolgok.

2015. szept. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kicsúszik magától,mikor lepuhul :/
2015. szept. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem puhul ez le még egy fél óráig, én meg két perc alatt alszom.
2015. szept. 23. 22:51
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Nekem ennyi idős koromban egy modellvasút-készlet volt minden vágyam, de mindegy.
2015. szept. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
rohadtul nem esik.
2015. szept. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

arról hallottál már, hogy szex után nem dobjuk be egyből a szunyát, hanem még foglalkozunk a szerelmünkkel? Tudod csak egy kicsit még cirógatni, hagyni hogy odabújjon hozzánk meg ehhez hasonlóak.


Azért használtam a "szerelmünk" jelzőt, mert az a nő aki gumi nélkül megengedi egy számára semmit nem jelentő férfinak, hogy teletöltse a nuniját spermával, sokkal inkább veszélyesnek minősül, és nekem az első utam másnap egy szűrővizsgálat lenne, utána meg a templom ahol imádkoznék, hogy semmivel nem fertőztek meg. De persze ha a szerelmemről van szó, az mellett meg nem fogok bealudni.


Na ezt jól megmondtam :) nem olvasom vissza mert tuti kitörölném, szóval bocs értelmetlenül sikeredett :))

2015. szept. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a normális menete a gyerekcsinálásnak...
2015. szept. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

És a nő addig mit csinál? Olvas, amíg rajta horkolsz? :)

Azért többet érdemelne, nem? Ez egoista gondolkodás és nem párkapcsolat.

2015. szept. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, megtörténhet, csak hosszú távon kicsit kényelmetlen, amikor a pasi nem tartja magát, akkor bizony nyom.

Én imádom, amikor a párom szex után rám dől, de kb. 5 percig bírom a súlyát, utána úgy érzem, megfulladok. Szóval sajnos nehezen kivitelezhető... max. oldalt fekve, de úgy meg kicsúszik a pénisz, ahogy elkezd lankadni.


Az elsőnek meg: elég igényesnek tartom magam, de SOHA nem rohanok kimosni a spermát, ugyanis tudományosan igazolt, hogy a hüvelyből felszívódva rengeteg jótékony hatása van a női szervezetre. Én ezt tapasztalom is, a legjobb nyugtató és bőrápoló. :) Úgyhogy én igényesen magamban tartom, amíg csak lehet!

2015. szept. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!