Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megtörténhet? (bővebben lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtörténhet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Elvileg tegnap volt peteérésem (ha jól számoltam),tegnap előtt 1 nappal az ovu előtt együtt voltunk a barátommal és később vettük észre hogy mikor megujjazott spermás volt a keze.Elég sok volt rajta neki.2-3 napja szurkál a méhem és reggelente hányingerem van,tudom hogy még nem érezhetők a tünetek de 17-e óta kétnaponta szexeltünk és mindig történt valami gixer közben,lehetséges hogy most előbb volt ovum és már érzem a tüneteket?Szerintetek megtörténhet hogy teherbe estem?
2013. ápr. 27. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindig volt valami gixer? Kétnaponta?


Ha nem tudtok normálisan védekezni, akkor mi a francért szexeltek?


Egyébként simán lehetett korábban peteérésed, de a tüneteket még akkor sem éreznéd. Egyébként csinálj tesztet, mert ha már 17-én is problémás volt a védekezés, akkor a teherbeesés akkor is megtörténhetett. Mondjuk nem tudom, hogy mit értesz "gixer" alatt... de én megvárnám a menstruációt, esetleg előtte egy-két nappal tesztet csinálnék, ha nagyon paráznék. Viszont inkább a védekezésre kellene jobban odafigyelni és akkor nem kell rettegni.

2013. ápr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Istenem..................

Már ha két ekkora marha(bocsánat a kifejezésért,de azok vagytok)összedugja amilye van,akkor legalább az eyik bejárhatna biológia órára.Meg mi az hogy spermás volt a keze?A barátod nem érzi,hogy elmegy?Ha elmegy akkor minek nyúlkál bele?Elsősorban sztem meg kellene nézzetek egy oktatófilmet,vagy ha más nem akkor ugorjatok fel az MTV-re,ott van olyan sorozat,hogy Várandós Tinik.Elrettentő példának.Minek szexelnek olyanok,akiknek fogalmuk sincs semmiről,csak azt tudja,hogy a péló mire való.Ajjjjjhhhh Istenem.Meg is érdemled,ha terhes leszel már ne is haragudj.Legközelebb vigyázol azt garantálom,amikor az orvosok éles fémkanállal kaparnak belülről.Majd akkor eszedbe jut milyen barmok vagytok.Áááááááh embe.....


25\F Residens

2013. ápr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ezárt van annyi dolgunk a terhes ambulancián......

Csak a szerencsétlen megnem születhetett magzatokat sajnálom.......

2013. ápr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem vetetném el...
2013. ápr. 28. 19:14




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!