Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szub mitől lesz jó szub?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szub mitől lesz jó szub?

Figyelt kérdés

2015. szept. 23. 21:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem látom Anát tökéletes szubnak, annyit tett mint egy átlagos, bevállalós nő, ráadásul a pasi változott meg.

Nem szoktam randizni, jó legyenek programok. nem szoktam nőket bemutatni otthon, jó téged igen. az van amit én akarok, jó, meg amit te. Nem alszom szubokkal, jó de veled igen. azt akarom hogy ezt meg ezt csináld...na jó, látom te nem.

A tökéletes szub az előtte lévő nője volt. Leila, vagy hogy hívták, nem emlékszem a könyvre. Ana egy független nő volt aki szeretett huncutkodni. A pasi még el sem tudta verni rendesen, mert hat nyavalyás ütéstől kibukott és szakított.


Szerinted a csaj benne lett volna abban hogy ő komolyan elverje, fenyítse, a lábát csókoltassa, a fenekét nyalassa vele? Soha. Ana szubmissziója addig tartott amíg az ő komfortzónáján belül mozogtak.

2015. szept. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Minden szub a saját komfortzónáján belül mozog.
2015. okt. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez így van, de a határok finom tágítása a lényeg. Vannak határok amiket sosem lépne át az ember(ez nálam a kaki, pisi, vér, tűk, maszkok, fojtogatás) ....de vannak olyanok amikről azt gondolnánk, hogy nem, de amikor megtörténik döbbeneten tapasztaljuk hogy felizgatott a dolog.

Szerintem a szubmisszió lényege, hogy "vegyél rá arra, amit szeretnék, de nem merek megtenni".

2015. okt. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!