Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domok! Milyen nektek egy jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domok! Milyen nektek egy jó szub nő?

Figyelt kérdés
2015. szept. 3. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kérdez, úgyhogy megbuktál... de talán jóváteheted ;)
2015. szept. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Engedelmes
2015. szept. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagy segge van!
2015. szept. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szereti az anális játékokat :)
2015. szept. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szereti ha megkötözik. Széttett lábakkal kiszolgáltatva bugyi nélkül kikötözve úgy hogy azt tehessek vele, amit csak akarok. Hogy sikongatás közben pirosra paskolom a fenekét. Aztán szétnyalom a punciját- popsiját, majd vadul megdugom mint egy kis k...vát. És nedvesedik, annyira élvezi... ;)
2015. szept. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#1 Mivel tehetem jóvá? :)

Engedelmesség, nagy popsi, anál megvan :)

2015. szept. 3. 19:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Akivel beszélgetni is lehet.

Akinek vannak saját gondolatai.

Aki élvezi, ha a határait feszegetik.

2015. szept. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%

Aki választja ezt az utat és nem komplexusból, kényszerből vagy menekülésből az. Hétköznapokban pedig teljes értékű emberként funkcionál.


Röviden..

2015. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én nem tudom egyébként nő vagyok de vannak szubmisszív hajlamaim..az életben nem szeretem ha kontrollálnak viszont az ágyban ott élvezem ha megaláznak vagy ilyesmi..

vagy élvezném ha lenne egy nem agyon kigyúrt hanem igényes sportos vékony jóképű dom a közelemben...

2015. szept. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!