Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek mennyire fontos a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire fontos a szemkontaktus szex közben?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt a párommal, és én valamiért nem tudom tartani a szemkontaktust szex közben. Rápillantok, de utánna rögtön visszacsukom a szememet, viszont amikor ránézek ő mindig néz engem. Titeket ez zavarna ?
2015. szept. 21. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem vonzódsz hozzá :(
2015. szept. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem ha ő szeretné, akkor néha azért tarthatnád nyitva a kedvedért, igazán semmiség néha. De szerintem semmi gond nincs, ha nem tudod nyitva tartani.
2015. szept. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem kevésbé fontos, jó ha van, de megértem ha nem igazán szereti úgy a barátnőm
2015. szept. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#1-es : vonzódom hozzá nagyon is, inkább a szégyenlőségem a baj szerintem

Köszönöm az eddigi válaszokat.:)

2015. szept. 21. 20:50
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon! Ezért is kizárt a szex teljes sötétségben.


Ha feszélyezett vagy előtte, akkor érthető, de ezen dolgozni kéne. Nincs mit szégyellj! Kíván téged, vonzódik hozzád, különben nem szexelne veled. Hidd el, a tekinteted is nyugodtan "megoszthatod" vele. És azt is hidd el, hogy tetszeni fog a szemkontaktus közben :)

2015. szept. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nagyon is fontos! Nekem ez az egyik legjobb része, ilyenkor kapcsolódtok össze lelkileg. Legalábbis én mindig ezt érzem. :)
2015. szept. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Engem rohadtul zavar ha a pasi néz közben.
2015. szept. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Engem zavar.
2015. szept. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is szégyenlős vagyok ilyenkor. Eddig egyetlen pasimnál volt, hogy nagyon sokáig néztünk egymás szemébe, de az felejthetetlen élmény. :)

Viszont engem izgat, ha a pasi néz, mert akkor látom, hogy fontos neki, hogy lássa, mennyire élvezem, milyen arcot vágok stb, szóval ha tehetem, azért feltekintek az éppen aktuális hercegemre. :)

De igazából azt a tábort is megértem, akit ez zavar.

2015. szept. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szégyenlős, de egyszerűen képtelen vagyok nyitott szemmel akár csókolózni is, nem hogy szexelni, ráadásul a párom is ilyen. Ettől függetlenül közbe-közbe egymás szemébe szoktunk nézni egy rövidebb időre, és az nagyon jó.
2015. szept. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!