Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, vonzanak Titeket a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, vonzanak Titeket a szerepjátékok az ágyban?

Figyelt kérdés
Tanár-diák, orvos-páciens. Érdekel, hogyan élitek meg, mi tesz igazán boldoggá Titeket benne. F 36 (domináns:-))

2015. szept. 20. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
nálunk csak én öltözök be :) diáknak, vagy szobalánynak..bár izgatna ha egyszer beöltözne ilyen fehér kapitány ruhába vagy rendőrnek :P
2015. szept. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem tetszene ha a parom akarna ilyesmit csinalni, De eleg ha csak en oltozok be :D

18/L

2015. szept. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vonzanak, de csak néha :D
2015. szept. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk, én beöltözök dokinak és eszközeim is vannak. Tanárnak nem kell, lévén az vagyok:-) De a munka és magánélet más.
2015. szept. 20. 20:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Vonzanak, nagyon izgat a dolog. Leginkabb az,ha tanárnak adná ki magát:)
2015. szept. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem.
2015. szept. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem látnám a képernyőt az ágyból, se a billentyűzet nem ér el az ágyig, szóval nem, nem vonz a szerepjáték az ágyban :D
2015. szept. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem igen, és szerencsére ha együtt vagyunk párommal játszunk is ilyeneket. Voltam már diáklány, rablány, bejárónő, ápolónő. Ilyenkor be is kell öltözzek, és általában uralkodik rajtam, tehát amit mond meg is kell tennem, különben bünti lesz. Persze nem a csicskája vagyok, durvát nem kér. Engem ez teljesen feltüzel, és ha már öltözöm a randira már akkor nedvesedek, és izgulok milyen lesz.
2015. szept. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a ketto amit leirtal nagyon vonz^^ bar meg nem volt reszem benne:) de kiprobalnam egyszer :)
2015. okt. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!