Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domina szerepjátékok során,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domina szerepjátékok során, ti mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 20. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem az exem volt domina hajlamokkal megáldva. Én vevő voltam a dologra szóval benne volta mindenben amit kitalált.

Volt, hogy kikötözött, és jól megdugta magát velem. Volt, hogy csak játszott velem, és nem engedte magát, csak húzta az agyam. A büdös r*b*nc. :D Volt, hogy mikor nem tudott uralkodni magán hogy finoman fogalmazzak magáévá tett... ;)

Voltak érdekes dolgai. Korbács, szíjak, egy-két bilincs, nyakörv és póráz...

Valamikor a vibrivel is rajtam játszadozott.

Forró viasz...

Mi volt még? Nem egyszer, mikor "ellenálltam" végigkarmolta a hátam, volt rajtam néhány lila folt és harapásnyom is. Na a harapását, azt utáltam, mindig rohadt erősen belém harapott.

Bár még az is belefért. Elég elpusztíthatatlan vagyok szóval, ami véraláfutásos volt az is eltűnt fél óra múlva. Persze még látszott picit, meg duzzadt, de semmi komoly...

Párszor mikor én tepertem le, gyűrtem magam alá rajta is volt néhány ujj nyom a leszorítástól.

Ebből majdnem adódtak is gondjaink. Biztos verem... De szerencsémre mindig mondta a barátainak, hogy egy picit heves voltam az ágyban. Ilyenkor magamban mindig csak mosolyogtam, hogy ha tudnátok mi zajlik ott. :D

Amúgy egy tündér volt. :)

2015. jún. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lemaradt. 22/F
2015. jún. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

:) ezt meg olvasni is jo volt.

Szerintem ugyanolyan mint a ferfi mikor ilyen csak hat forditva :)

En inakbb azt imadom ha iranyitanak. De akkor is tortennek "balesetek" es hevesebbek vagyunk agyban ha eppen ellent mondok. Egyszer negdugotr kozben ellent mondtam akkorat racsapott a fenekemre hogy masnap is lehetett latni a strandon..

2015. jún. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#1#

Tényleg érdekes volt!

Tele jó ötletekkel :)

2015. jún. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok.

Azóta már én "verem" a nőket, mert tudom, hogy élvezik. ;)

2015. jún. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
ó ha domina lennék, fejbelőném az összes férfit.
2015. jún. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eddig még csak a lábimádatot, nyalatást és kikötözést próbáltam.
2015. jún. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, és melyik fél részéről?
2015. jún. 22. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!