Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Amikor óvszerrel védekeztek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor óvszerrel védekeztek, akkor magömlés során is bent szoktátok tartani, a beraknivalót vagy kihúzzátok még előtte/közben?

Figyelt kérdés
Csak mert én általában mindig tesztelem előtte hogy nem-e lyukas a gumi, benn tartom még utána pár másodpercig mert úgy jobb. Utána is direkt megnézem nem-e csöpög belőle. Eddig minden rendben volt, és bár nem csinált tesztet a barátnőm azt mondja lehet hogy terhes lesz mert késik a havija, és bizonyos tünetek erre utalnak még. Nem értem mitől lenne az, de érdekel hogy esetleg én csináltam volna hülyeséget ezzel? Nem értem.

2015. jún. 15. 11:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem, hogy előtte hogyan ellenőrzöd, hogy lyukas-e a gumi? Amúgy nem csinálsz semmi hülyeséget, elvileg simán lehet a gumiban a hüvelyben maradva elélvezni, ha nem lyukas, nem jut át a lányba. Sok minden miatt késhet neki, stressztől is.
2015. jún. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Vízzel például, meg utána amikor felhúzom még "ránézésre" megbizonyosodok a dologról.
2015. jún. 15. 12:05
 3/14 A kérdező kommentje:
Persze amúgy én is ezt mondtam neki, még várjon egy hetet hátha megjön addig. Csak azt mondja olyan szokatlanul nagy étvágya lett, fáradt, levert, néha szédül stb. Ezért megy itt a nagy aggodalom.
2015. jún. 15. 12:06
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Arra van a gumi hogy kedvedre beleélvezhess a lányba úgy hogy nem jut bele semmi. Csaka rra vigyázzatok, hogy még félig meddig kemény legyen a f*kad mikor kihúzod, nehogy benne maradjon a lányban a gumi. ;)
2015. jún. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát igen én is így gondolkoztam. Még kemény szokott lenni amikor kihúzom, kb csak addig tartom benn amíg kijön a teljes adag, figyeltem erre is.
2015. jún. 15. 12:16
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez most komoly, hogy előtte teszel bele vizet???
2015. jún. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen :D És nem vagyok vele egyedül, haverom is így csinálja. az egészbe csak ahogy kiveszem a csomagolásból az elülső részébe. Amúgy nem mindig, nyilván ha reggel felébredve esünk egymásnak akkor nem fogok még berohanni a fürdőszobába lecsekkolni.
2015. jún. 15. 12:33
 8/14 anonim ***** válasza:
9%
De gáz ez a vizes dolog omg, kreténség teteje.
2015. jún. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyobb kreténség lenne 19 évesen gyereket csinálni. De amúgy kabbefazsom ha nem tetszik nem kell utánam csinálni.
2015. jún. 15. 15:10
 10/14 anonim ***** válasza:
És terhes?
2015. jún. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!