Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Amikor óvszerrel védekeztek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor óvszerrel védekeztek, akkor magömlés során is bent szoktátok tartani, a beraknivalót vagy kihúzzátok még előtte/közben?

Figyelt kérdés
Csak mert én általában mindig tesztelem előtte hogy nem-e lyukas a gumi, benn tartom még utána pár másodpercig mert úgy jobb. Utána is direkt megnézem nem-e csöpög belőle. Eddig minden rendben volt, és bár nem csinált tesztet a barátnőm azt mondja lehet hogy terhes lesz mert késik a havija, és bizonyos tünetek erre utalnak még. Nem értem mitől lenne az, de érdekel hogy esetleg én csináltam volna hülyeséget ezzel? Nem értem.

2015. jún. 15. 11:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem, de úgy néz ki valami mástól kimarad neki ez a hónap.
2015. jún. 25. 22:11
 12/14 anonim ***** válasza:
19%

19 évesen ekkora bar***m hogy lehetsz ezzel a vizes dologgal te jooooooiiiiissssttttteeeeernnnn!!!! Lúzer baro***m vagy egy szexuális katasztrófa, tőled csak kiszàradnak a csajok te sz***rkupac. Meglátnám h mit balfa***kodsz a gumival úgy ba****nálak orrba h sírva rohannál anyádhoz panaszkodni te csira.


üdv egy csaj

2015. jún. 28. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Mi a baj lányom rég kaptál farkat? Tőlem nem kapsz hiába vonyítasz. Írjál rá egyik válaszolóra, hátha el akarják kapni a gonorrheát. Csak el ne felejtsd kipucolni a még 5 éve belédragadt fehérjeadagot. Sok sikert ;)
2015. jún. 28. 10:39
 14/14 anonim ***** válasza:
69%

Egyébként igaza van annak, aki kiakad a vizes dolgon. Előtte nem szabad ilyeneket csinálni, mert tönkreteszed vele az óvszert. Lejön róla a síkosító, pont ettől fog kiszakadni, és a spermicid anyagnak is annyi.

Kizárólag utólag lehet így vizes módszerrel ellenőrizni az óvszer lyukasságát... Én komolyan nem tudom elképzelni, hogy csinálod... Kibontod, kigörgeted, vizet teszel bele, kiöntöd, és aztán nagy nehezen valahogy felküzdöd magadra?

2015. jún. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!