Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is sok fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is sok fiatal lány van rákattanva a nős pasikra?

Figyelt kérdés
Többször tapasztaltam, hogy sok fiatal (17-25 körüli) csaj ha megtudja egy pasiról, hogy nős, csakazértis rányomul. Ti is találkoztatok ilyennel? Szerintetek miért van ez? (28F)
2015. szept. 18. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs feleségem, csak barátnőm 4 éve, de ugyanúgy nyomulnak rám. Ha bulizok mondjuk haverokkal, akkor kérdezik, hogy "és a barátnőd hol van?", közben nyalogatják a szájuk szélét, cirógatják a hajukat. 28F
2015. szept. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ez elég hasonló! lányok, szerintetek?
2015. szept. 18. 17:20
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez gusztustalan. Akik ilyenbe belemennek, pláne ha ők kezdeményezik a dolgot, nincs semmi erkölcsük, se emberiségük. Én nem nyomulok pasikra, foglaltra meg nem is tekintek lehetséges partnerként. Nagyon buták és tiszteletlenek, akik azt hiszik, hogy miattuk majd elhagynak valakit. Sajnos sok ilyen eset van valamiért, az önzőség és hiúság határtalan méreteket ölt egyesekben.

18/L

2015. szept. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem fordítva van. Sok nős pasi vagy egyáltalán idősebb 30+os akar tinit, így hajt rájuk. Persze biztos van minden variációban.Nem hinném, hogy nagyon lehet ezt arányosítani.
2015. szept. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze mert a nős pasi nem dicsekszik,hanem hallgat a dologról.A nem nős férfi meg minden ismerősinek elmeséli a dolgot.
2015. szept. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez fordítva igaz.n/férjezett
2015. szept. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
3,4: lehet igazsag mindkettoben. 5: erdekes szempont! megvettem! 6: te az 5 vagy? forditva mar nem ertem
2015. szept. 18. 17:59
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet benne valami, mert olyan lány ismerősöm van akik nős pasikkal vannak.

Viszont olyan nős pasit is ismerek aki igen csak hajt a fiatal lányokra! (tapasztaltam én is)!


Miért van? Talán mert ezeket a férfiakat érettnek látják a lányok, vagy pl a férfiak akik nem élnek együtt a feleséggel, esetleg elvált, azok meg büszkék arra, ha még indig kellene fiatal lánynak! És szívesen is mutogatják őket. Én legalábbis tudok ilyenről.


Én mondjuk nem lennék együtt nős pasival, sok dolog miatt!

24N

2015. szept. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem lehet, h pusztan vadaszosztonrol van szo? hogy jobban kell, aki a másé?
2015. szept. 18. 18:49
 10/11 anonim ***** válasza:

Én fordítva vagyok,fiatal fiúk vannak rám izgulva,és nem érdekli őket,hogy férjem van és idősebb vagyok :)

#6-os vagyok.

2015. szept. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!