Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nős férfi fiatal lány (? )

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfi fiatal lány (? )

Figyelt kérdés
Két napja beszélgetek egy nős férfival egy randiappon viszont nekem ettől bűntudatom támadt pedig nem is találkoztunk és soha nem is fogunk mert én nem akarok. Szörnyű ember vagyok ? Mert amugy vonzó de soha nem fogok vele találkozni . Ne írjak neki többé ? Mert ő nagyon erőlteti a találkát . 19/L 45/F
2015. aug. 28. 09:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha van eszed,még az elejen lezarod ezt!
2015. aug. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8%
Ilyenek vagytok. Megszerettetitek magatokat aztán pár nap múlva szó nélkül eltűntök!
2015. aug. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne nős nem tűnnék el ..
2015. aug. 28. 09:53
 4/14 anonim ***** válasza:

szerintem ne kezdj nős emberekkel...

de szerintem melletted mást is fűzöget...


22F

2015. aug. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem kezdenék soha .. Már a beszélgetéstől bűntudatom támadt :D viszont mit mondjak neki ? Nagyon megkedvelt .
2015. aug. 28. 09:58
 6/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, ő nem azért regelt oda, mert te csábítottad, tehát mi a gond? Ha te nem, más válaszolt volna neki. Sőt, tuti van neki más is. Szóval ez nem a te hibád.

Döntsd el, mit akarsz, szükséges-e vele tovább beszélgetned vagy nem?

2015. aug. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem ..pedig tényleg egy nagyon kedves ember . Tanár és annyira szimpatikus . De mindegy is mert nem mernék nős férfival soha semmit ..
2015. aug. 28. 10:05
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj bele a kapcsolatba, A végén valószínűleg szakítás lenne, ami csúnya is lehet. Iszonyat nagy lelki sérelmeket szerezhetsz. Nem valószínű, hogy elválik miattad. Persze lehet, hogy mégis. Nem tudom.
2015. aug. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%
Szia, küldenél róla képet privátban? Mert én tényleg el nem tudom képzelni hogy egy 19éves lánynak mi jöhet be egy 45 éves férfin...aztán lehet tévedek
2015. aug. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Sunshinedoll ***** válasza:
78%

Ha az nem elég, hogy nős, akkor légyszíves gondolkozz el azon, hogy ő 45 éves, te meg 19 vagy. Egy 45 éves férfi csakis játékból sz-rakodik egy fiatal lánnyal. Mert fiatal vagy, naiv, könnyen megvezethető, és imponál neked egy idősebb férfi érdeklődése, pláne, ha még felesége is van.

Az ilyen férfiak undorítóak, és te jóval többet érdemelsz az ilyen szerencsétlen balfékeknél.

2015. aug. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!