Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nős férfi fiatal lány (? )

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfi fiatal lány (? )

Figyelt kérdés
Két napja beszélgetek egy nős férfival egy randiappon viszont nekem ettől bűntudatom támadt pedig nem is találkoztunk és soha nem is fogunk mert én nem akarok. Szörnyű ember vagyok ? Mert amugy vonzó de soha nem fogok vele találkozni . Ne írjak neki többé ? Mert ő nagyon erőlteti a találkát . 19/L 45/F
2015. aug. 28. 09:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem kifejezetten jóképű de nekem tetszik viszont mint mondtam sosem kezdenék ki vele. A kérdés inkabb az hogy hogyan utasítsam vissza ? Mert amugy nagyon jo ember es kedvelem meg vonzodom is hozza . Szóval mit mondjak neki ? Azt mar mondtam hogy azert nem találkozhatunk mert nős..de ezt nem vette figyelembe mert szerinte nem miattam csalná meg hanem mert amugy is gondjaik vannak .
2015. aug. 28. 13:52
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Minél tovább csűröd csavarod annál nehezebb lesz lezárni.

Egy negyvenes fickó tudja mit akarsz hallani, te meg olvadozol mennyire jó fej. Ő meg maszturbál arra, hogy milyen fiatal, zsenge, tapasztalatlan vagy miután a gyerekek megkapták az esti puszit, a fokhagyma szagú felesége már horkol....

40-es fickóként én sem vágynék másra, de felelősségteljes családapaként inkább köphetnékem van.

Most azt gondolod Ő nem ilyen, nem ismerjük a körülményeket és mennyire kedves sosem bántana meg.

Később ha visszatekintesz a mostani 19-es önmagadra, mondjuk mikor 30+ leszel, Te is alantasnak fogod érezni ezt a fickót és szinte biztos, hogy nem Te vagy az egyetlen az egyetlen tini puncus akinek szóról szóra ugyanezeket mondja/mondta.

Be is tudom bizonyitani: uszítsd rá egy barátnődet! Hasonlítsátok össze kinek mit ír, és lesz nagy meglepődés.

2015. aug. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm 😄 azt hiszem igazad van .
2015. aug. 28. 18:18
 14/14 anonim ***** válasza:
Látod mennyire könnyen befolyásolnak a 40-es nős férfiak! :D
2015. aug. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!