Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasik miért szeretik az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért szeretik az anált jobban? Miért kell ha van punci?

Figyelt kérdés
Hányinger a mai pasik.

2015. szept. 17. 22:33
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Sün Integré: te miről beszélsz? Nem a kérdésekről beszélek, hanem ami a kérdések ALATT folyik. A legtöbb nőt, aki nem szereti az anált, azt jóformán kitoloncolják a társadalomból...


#29: még jó, hogy így viszonyulnak hozzátok, análmániásokhoz, mivel minket is egyfolytában leszólnak... ne várd el, hogy mi tiszteljünk, ha ti sem vagytok képesek rá... -.-

Nem én mondom meg, hogy mi a normális, de TE SEM, viszont az, hogy ÉN mit találok normálisnak, azt se te mond meg. Szerintem homokosok izgulnak fel segglyukra, nem hetero férfiak.

Hát persze, hogy kidobnál az anál hiánya miatt, de szerintem ez elő sem fordulhatna, mert olyan pasikkal, mint te vagy, szóba sem állok, és nem az anál szeretetük miatt.


#30 - pff... a semmit mondtad el, barokk körmondatokban.


Ahol lehet, szidom a fajtátokat, mivel nekem is normális szexuális életem volt, imádtam a szexet, rengeteg mindent kipróbáltam, csak aztán jött egy análmániás, aki minden elrontott... körülnézek itt az oldalon, csak búzákat látok. Rakjátok egymást seggbe, szerintem ez a legjobb, amit tehettek. Vegyétek be a nőket is magatok mellé, akik élvezik, aztán minden töjk jó lesz. CSak ne szaporodjatok.

2015. szept. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

"A legtöbb nőt, aki nem szereti az anált, azt jóformán kitoloncolják a társadalomból"


Nem tudom, mi a fészkes fenéről beszélsz, de az análszexes kérdések alatt 10 esetből legalább 8-szor csak a monomániás análfóbiás nők hisztije meg az anált kedvelő férfiak (és nők!) véget nem érő gyalázása megy. Olyat, hogy anált nem kedvelő nőket nekiálltak volna anyázni, én még konkrétan nem láttam itt (leszámítva egy-két klinikai esetet, pl. Joe.38) pedig minden análszexes kérdést nézek.


Az ellenben már alap, hogy a Halálra Sértett Férfigyűlölő Nők az Análszex Ellen Társaság alapból "pfuj anál, minden férfi hányinger!" felkiáltással nyisson sorozatban kérdéseket, naponta hármat-négyet, nehogy egy pillanatra is lekerüljön a sértett hisztitek a napirendről. Ritkaságszámba megy már itt, hogy két ember nyugodtan tudjon beszélni itt a gyk-n az análszexről anélkül, hogy a ti hisztikommandótok oda ne jönne gyalázkodni, és elmondani minden análkedvelőt utolsó, alávaló szemétnek. A politikában nincsenek ilyen agresszíven gyűlölködő, szektás arcok, mint ti vagytok.

2015. szept. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Kedves Sün Integré!

Szuper gratula a #32-es válaszodra!

Jól fogalmaztál és tökéletesen igazad van.

:))))))))))))))

Jó lenne ha elmaradnának ezek a paranoid hangok, ugyanis az anált nem kedvelőket a kutya se bántja. Én sem győzöm elégszer hangsúlyozni, hogy az anált nem kedvelőkkel semmi bajunk nincs. Mi nem bántjuk őket, ők is hagyjanak békén minket. Ahány ház annyi szokás és ez így van jól.

2015. szept. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Nem láttál még olyat, hogy egy olyan nőt leszóltsk volna, aki nem szereti az anált?? Akkor te elég szelektíven olvasod itt a válaszokat...


Én addig nem illettem ilyen degradáló jelzőkkel az análmániásokat, míg itt el nem olvastam néhány ember megnyilvánulását...


Az ál-szentfazekas hozzászólásokat meg hagyjuk már...

2015. szept. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Minden bejárat, kijárat jó!

Csak jól kell használni!

2015. szept. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

#35-nek teljesen igaza van.

Ami persze nem jelenti azt, hogy akkor mindenkinek muszáj is használni. Tehát ne érezze magát "megerőszakolva" senki se.

Ahány ház annyi szokás. Ezt pedig (oda-vissza) tisztelni kell, de legalább is illik, és máris tök fölösleges egymás torkának esve feszengeni a "semmin".

Az is lökött aki az anált nem kedvelőket megszólja, de az is aki az anált kedvelőket szólja meg.

Ugyanis egyik sem árt senkinek. Ez van.

2015. szept. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Miért lenne búza az, aki szeret női popókat tolni? Az ánusz, meg a fenék nem csak férfi testrészek..
2016. máj. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

miért iszok vizet ha van sőr?

mert nem mindig vágyom ugyanarra.

2016. máj. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!