Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasik miért szeretik az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért szeretik az anált jobban? Miért kell ha van punci?

Figyelt kérdés
Hányinger a mai pasik.

2015. szept. 17. 22:33
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
9%
#19 hajrá anál pff... remélem te tényleg megmaradsz az análnál és nem szaporodsz. Búzi vagy?
2015. szept. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

te miért iszop kákét ha ott a víz.

Rib-a-ncok a mai nők.

2015. szept. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
óó elrontottam iszop=iszol
2015. szept. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Nekem se jön be igazán. Próbáltam már, de szerintem punciba sokkal jobb!
2015. szept. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
71%

Az itt zajoskodó, undorkodó negatívoknak nagyon javasolom, hogy sürgősen keressenek fel olyan oldalakat ahol gyakran sok gyerekes anyukák nyilatkoznak arról, hogy az anális szex mennyire fontos az életükben és mennyire élvezik azt.

Aztán tessék személyesen "lebúzázni" a férjüket aki nyilván szintúgy élvezi azt a feleségével.

Ezután meg be lehetne fejezni a buta megszólalásokat, ha okosakat nem vagytok képesek szólni inkább hallgassatok.

2015. szept. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
93%
Imádom a puncit! De a kipufogóval is nagyon jó barátságot ápolok!
2015. szept. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
70%

#25 - nekem azokkal a férfiakkal és nőkkel van bajom, akik engem leprűdeznek és frigideznek, csak mert nem szeretem az anált. És rám akarják erőltetni, csak mert az anál "tutiság", meg "hajrá anál".

Valamint én még mindig búzának találom azokat, akik jobban felizgulnak egy segglyukra, mint egy puncira. Magyarázhatsz akármit, az nem normális. Attól, mert te szereted seggbe, nekem ne kelljen.

És mondhatod rám, hogy hülye vagyok, de amikor fordított helyzet áll fenn, és azokat szidják, akik nem szeretik az anált, akkor te is beállnál közéjük és prűdeznél stb... Ennyit rólad. Ha látnád, hogy az anált nem kedvelőket milyen jelzőkkel illetik... Vagyis hát nyilván te is ilyenekkel illeted őket. Kell a francnak ilYen nő, kidobnám a p°csába stb... Ha így beszélnek rólam, természetes, h megutáltam az análmániásokat, és szidom őket, ahol tudom. :) azt kapjátok vissza., amit megérdemeltek.

2015. szept. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
41%

Utolsó, kérdések száma a gyakorin "aki nem szereti az anált, az frigid" témában: 0

Kérdések száma a gyakorin "aki szereti az anált, az búza, rohadt szemét állat, alávaló féreg" témában: 5000


Mégis miről beszélsz?

2015. szept. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
67%

kedves 27. válaszoló

nézz már körül,a kérdés kiíroja is minősíit minket: "Hányinger a mai pasik."

Sőt már maga a kérdés is álltalánosít,meg sem próbál korrekt lenni,mindenkit egykalap alá vesz.

Pedig a válaszolók közt is vannak akik nem szeretik az anált.

Az hogy te nem szereted az egy dolog,mindig talákozni fogsz olyanokat akik frigideznek,stb. Mi "anál mániások" is megkapjuk,Pl.:a kérdés kommntje.


És mi az,hogy:"jobban felizgulnak egy segglyukra mint egy puncira" te honnan tudod,hogy ki mire izgul jobban?

és miaz hogy nem normális,ne te döntsd el,hogy mi normális.

és megjegyzem,hogy nyilván én olyan nőt keresk akivel jó a sex (is) és ha nem akar anált akkor keresek olyat aki akrja. Te is keresel olyat aki nem akarja vagy nem? innen okafogyott a panaszod,hogy,hogy beszélnek róllad. Nyilván kidoblak,ahogy te is kidobnál engem,ha találkoznánk,és análra kerülne a téma.

2015. szept. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Kedves #27!

Nagyon sajnálom ha ilyen ostoba véleményekkel találkozol (mármint amiket te nem szeretsz), tökéletesen megértelek. Én nem akartam rád erőltetni semmit, ebben valamit félre érthettél, sajnálom. Az életben rengetegen szeretik és nagyon jól is esik nekik és igénylik is az anális közösülést. Ám ez még nem jelenti azt, hogy bárki rád akarná ezt erőltetni az anális közösülést, és valóban neked is igazad van. Attól, hogy ilyen, általad nem preferált vélemények léteznek, neked ettől még ezt nem kell magadra vonatkoztatva értelmezni: ez ügyben te tévedtél (saját rovásodra). Sajnálom. Neked meg kell tudnod különböztetned a saját álláspontodat (amiben teljesen igazad van), a másokétól (amiben meg persze nekik van igazuk). És ebben a helyzetben teljesen fölösleges vitatkozni, háborogni, feszengeni, dühöngeni. Egyet lehet tenni meglepetten vállat vonni és járni a magad, helyesnek tartott útját, amiben neked (is) tökéletesen igazad van.

Tehát, csak nyugi nincs semmi baj, ahány ház annyi szokás, ez van, az élet ilyen, és mi erről csak beszélgetünk. Amin a számodra nem jelent semmilyen kényszerűséget. Ha neked nem tetszik hát úgy jó és ezzel senkinek sem szabad vitatkoznia, sőt illendően tiszteletben kell tartania. Amint neked is azt a másikat. Tisztelettel egy más iránt. :)

2015. szept. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!