Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az emberek nagy része miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek nagy része miért nem hiszi el, hogy valódi a spriccelős orgazmus?

Figyelt kérdés

Én el tudom érni, de az itteni válaszokat nézve...

Kb. mindenki azt gondolja, hogy pisi, és engem is meg akarnak győzni róla. Pedig direkt elmegyek előtte pisilni, meg tudtommal nem is lehet egyszerre pisilni és orgazmust elérni.


2015. szept. 16. 18:20
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
10: Most miért fura? Ahogy a nők is különbözően nedvesednek, mint időben és menyiségben, ez miért ne lehetne különböző?
2015. szept. 16. 19:43
 12/19 anonim ***** válasza:
Jaj de jo!!!! "A kérdező kommentje:Képzeld, nincs pisilő érzésem se előtte, se közben..." eszerint neked kedves kérdezö valodi spriccelös orgazmusod van. Áruld el, hogy pontosan honnan spriccelsz? Akár egy kis nemiszerv ábrán bejelölve, hogy neked onnan szokott spriccelni milyen állagu és milyen mennyiségü folyadék.
2015. szept. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nekem azért fura, mert egy mirigy vagy működik, vagy nem. De mindegy, ne menjünk bele.
2015. szept. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

# 10: Tévedés, a "sima nedvesedésért" a bartholin-mirigyek felelnek.

Ez a mirigy más és máshol helyezkedik el. Nem arról van szó, hogy nem mindenkinél működik, hanem arról, hogy bizonyos nőknél van kivezetése a húgycsőbe, más nőknél meg nincs. Előbbieknél van látható jele a mirigy működésének, másoknál meg nincs.

2015. szept. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, hogy beleszólok, de egy külső elválasztású mirigy, aminek nincs kivezető csöve, nyílása, az begyullad, és/vagy elsorvad. Olyan nincs, hogy van egy mirigy, termel valamit, aztán az benne marad.
2015. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Nekem is szokott ilyen orgazmusom lenni. Konkrétan nem pisi, egy híg, színtelen folyadék, az íze elég speciális, és nem, nem pisi... a férjem a kezével tudja elérni ezt nálam, nagyon intenzív kényeztetéssel, a G-pontom izgatásával.Tényleg spriccel, és nagyon intenzív érzés, sokkal erősebb, mint a csiklói orgazmus. A farkától még így nem mentem el sosem.
2015. szept. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Kedves #16! Akkor a 12-es kérdést kérem te válaszold meg, a kérdezö (ugy tünik) kerüli.
2015. szept. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
42%

#17: viccelsz? az erre képes nők mindenre figyelnek orgazmus közben, csak arra nem hogy honnan jön a spricc:)


Egyébként a kérdésed fentebb már megválaszolták. A spricc a skene mirigyből jön (ha jön). Hasonló szöveti felépítése miatt ezt nevezik a női prosztatának is. És igen, nagyon változatos ennek a mirigynek a fejlettségi foka a nőkben, sőt valakinél hiányzik. Így egyesek szervi okoknál fogva képesek, mások képtelenek rá.

2015. szept. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Én a másik oldalról tudok néhány mondatot írni.

Nekem a párom tud ilyet és én hozom ki belőle :) Nem tudom, hogy ő mit érez amikor spriccel, de én szoktam érezni, hogy hamarosan fog. Olyankor érezni, hogy ott bent a hasfal felőli oldal kezd megduzzadni neki és hamarosan jön is, aminek jönnie kell. Mondjuk más kérdés, hogy speciell ő nem szereti, mert szégyelli. :\

2015. szept. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!