Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csúcsközelbe jut a barátnőm,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúcsközelbe jut a barátnőm, de nem éri el, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A barátnőm rendszeresen élvezi, emelgeti a csípőjét, kéjesen sóhajtozik, nyög. Nagyon közel kerül, de nem éri el. A végén úgy hagyjuk abba, hogy már túlérzékeny a csiklója és már nem bírja tovább a stimulálást.

A lány tapasztalatlanabb, nem igen tud tanácsot adni, mert nem ismeri magát, maszturbálni nem szokott.


Kinek mi vált be? Mit ajánlotok?


Vicceskedésre, trollokra nem vagyok kíváncsi.



2015. szept. 11. 18:18
 1/9 Vertelaver válasza:
52%
Valószínűleg síkósítót kéne használni, illetve hosszabb előjátékot...az elvileg segíteni fog, és ne heveskedj, azt nem szeretik a lányok
2015. szept. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Orálnál csak lenyalnám a síkosítót. A túlstimulálás a nyelvemmel történik, nem ujjazással.

Az előjáték meg már túl hosszú, már megjegyezte párszor, hogy néha nem térek a lényegre, szóval heveskedés nincs.

2015. szept. 12. 17:44
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

második menet,egyszer olvastam,hogy sok nő nem jut el a csúcsra ha csak 1menet van.


ill. van valami punci spray,a haverom mondta,befujod a csiklót vártok hogy hasson aztán csak kb.:ráfujsz és elmegy a csaj.


ha ezek utánsem akkor valami szervi probléma van.

2015. szept. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is sokáig ez volt, de nekem azért mert rávoltam feszülve a dologra. Amint képes voltam elengedni magamat, és nem azon görcsölni, hogy úristen elélvezek-e, úristen, hogy nézhetek ki, meg úristen milyen hangom van, akkor már simán ment minden.

Nem tudom mióta vagytok együtt, de nálunk ez pár hónapig fenn állt, de részben azért is mert mind a ketten tapasztalatlanok voltunk.

2015. szept. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm hasonló cipőben jár, bár nem tapasztalatlan. Őt ujjazom miközben izgatom a csiklóját. Állítása szerint hüvelyi és csiklói orgazmust két különböző orgazmusnak éli meg. Neki több mint fél óra kell, hogy elmenjen. Kitartást.
2015. szept. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak figyelj oda rá, sok gyakorlás. Meg lesz az.
2015. okt. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Figyelj oda hogy ne nyomd oda nagyon a nyelved , tapasztald ki ő hogyan szereti , légy kitartó!
2015. okt. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a tippeket.

Izomlázat, állkapocs görcsöt kapok a végére, de akkor se éri el. De így is élvezi azt mondja, de akkor is ez nem az igazi így, én érzem magam kínosan emiatt.


Részletesebb bevált tippet tudtok adni? Privátban is fogadom, de nagyon hálásak lennénk érte, egy nagy problémát oldanánk meg akkor.

2015. nov. 8. 18:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Igyon előtte valami piát, hogy oldja a gátlásait!
2015. nov. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!