Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Voltatok már dominánál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Voltatok már dominánál?

Figyelt kérdés
Mit szokott csinálni vagy csináltatni egy domina az ügyfelével?

2015. szept. 16. 06:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem
2015. szept. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Voltam. Úgy megkínozta a tökömet, hogy másfél hétig fájt utána.
2015. szept. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Voltam.

Alapvetően az történik, amit előre megbeszélek vele. A Dominának is ismernie kell a határaimat, a tabuimat, és azon belül kreatív lehet, hiszen neki is lehetne saját elképzelései, illetve "kedvencei".

Úgy veszem észre, eszközökkel fájdalmat okozni, korbácsolni stb mindegyik szeret. Őszintén meg kell mondani, hogy mi a sok, vagy mi az, amit egész biztosan nem tudnék elviselni a kedvéért sem, de egy jó Domina arra is vigyáz, hogy a szubmisszívje vágyai is teljesüljenek.

Az "ügyfél" szóhasználatod arra enged következtetni, hogy pénzért, fizetős Dominára gondoltál.

Nos, ebben nincs semmi tapasztalatom, (ugyanis szvsz ez meglehetősen megfordítja a szerepeket, hiszen nem kiszolgálsz a Domina örömére, hanem te veszel igénybe szolgáltatást,) de nekem az tűnik logikusnak, hogy a pénzedért már egészen te mondod meg, mi történjen, mert ugye különben nem fizetsz.

2015. szept. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én voltam ill. rendszeres látogatója vagyok egy hölgynek. Nevet nem mondok, az itt felugró rosszlányok hirdetésre menj fel, elég sok közül válogathatsz :)

Igazából első alkalommal pontosan az történik amit megbeszéltek, általában rákérdez dolgokra, ha nem jut eszedbe semmi ill. túl szégyenlős vagy elmondani. Illetve van egy sztenderd, lájtosabb szeánsz mindenkinél. Elsőre, ha látja rajtad, nem is nagyon támogatja a túl durva dolgokat - persze ha kifejezetten ezt kéred, megcsinálja - de ne csodálkozz, ha barmoira fogsz kínlódni, ebben profik :D

Én általában kikötözést, fenekelést, gyengébb korbácsolást kapok, ami a "fizikai" nevelést illeti. Egyébként meg megalázás, csizma nyalatás, nővé nevelés, megdug felcsatolhatóval, és a "ruined orgasm"t is kegyetlenül profin csinálja, és erényöv is előkerül néha. Az biztos h remegő térdekkel megyek haza minden alkalommal.

2015. szept. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rendszeres látogatója vagyok egy hölgynek. Kötözést és pálcás fenekelést kérek, meg is kapom. Az elején mindig megbeszéljük. Kifejezetten kérem, hogy jól gyötörjön meg, ne kíméljen. Érdekes, már első alkalommal sem volt szégyenérzetem, amikoris pucérra kellett vetkőznöm.
2019. dec. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!