Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erotikus ajándék páromnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erotikus ajándék páromnak?

Figyelt kérdés

Névnap alkalmából szeretnék neki valami jót kitalálni. Mivel kollégista vagyok csak péntek késődélután jönnék haza, de elintéztem, hogy pénteken visszaérjek mire ő kijön a sulijából viszek rózsát stb. De esti meglepire is szeretnék valamit. Táncolni nemtudok vibrátort nem veszek, esetleg bilincsre gondoltam, tud valaki még valami frappáns dolgot?

19F



2015. szept. 15. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, bemész egy szexboltba és körbe nézel. Rengeteg erotikus játék, kellék van. Egy szőrös kis bilinccsel talán nem nyúlsz félre.
2015. szept. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bemész a barkácsboltba, és kijössz egy körfűrésszel.
2015. szept. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vigyél 2 sálat, egyik a kezére másik a szemére és a kedved szerint kínozhatod ;) 22L
2015. szept. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úh az utolsó tetszik, csak bilinccsel. Kipróbálom köszönöm
2015. szept. 16. 21:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Bilincs mellett péniszgyűrű esetleg.Az nem olyan vad,de kezdetnek jó:)

L

2015. szept. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!