Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1,5 évfordulóra jó "ajándék"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 évfordulóra jó "ajándék" egy erotikus masszázs?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy egy erotikus masszázzsal megajándékozom a páromat. Tudom, hogy jól esne neki egy masszírozás, én viszont belecsempésznék egy kicsi erotikát is a dologba :) Szerintetek jó ötlet? Mivel lehetne még kiegészíteni ezt az ajándékot? (Szándékosan nem tárgyi ajándékokba gondolkoztam)
2013. jan. 25. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet.

Bár nálam az évforduló az évre vonatkozik, félévről soha nem emlékeztem meg senkivel, de jó ötlet.

Amúgy fiú vagy vagy lány?

Tudom nem tárgyi ajándékban gondolkozol, de ha lány vagy, akkor vegyél egy új és szexi fehérneműt és abban csináld a masszázst.

Ha pedig fiú vagy, akkor esetleg egy sztriptíz.

2013. jan. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lány vagyok, és a fehérnemű megvan hozzá :) Köszi a választ! :)
2013. jan. 25. 20:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja, hogy az már megvan.

Akkor akár nálad is beválhat a sztriptíz, szerintem az is tetszene a párodnak.:)

2013. jan. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ajánlhatok mellé egy szextársasjátékot: [link]
2013. jan. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!