Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/ Nők! Hogyan fogtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/ Nők! Hogyan fogtok neki a masztizásnak? Illetve érdemes vibrátort venni?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja szakítottam a párommal, áprilisban volt utoljára szeretkezés.. Tegnap izgultam fel azóta, mert csak úgy alapon elkezdtem pronót nézni.. Ma kicsit jobban is voltam, sok volt a feszültség stb..

Azon gondolkodtam,h beszerzek egy vibrátort, mert nicsn kilátásban komoly kapcsolat, komolytalanra meg nincs szükségem.

Várnám a tippeket, tanácsokat. Illetve hogyan tartjátok tisztán a vibrit vagy gumival használjátok? Nem tudom, hogy hogyan kell..

22 N



#nőimaszturbálás
2015. szept. 15. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Érdemes :D

Meleg vízzel meg szappannal mosom, ha nem húzok rá gumit. Ha húzok akkor csak melegvízzel.

19L

2015. szept. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

érdemes

de elsőre elég egy kicsi amolyan mini

10-15cm hosszú max és 3-4 cm vastag

arra számolj h sokkal intenzívebben izgat és akár kellemetlen is lehet

majd mikor megszokod akkor jobb lesz

válasz olyat ami több programot tud

ha megszoktad és igényled akkor vegyél nagyobbat :-)

ja rá lehet szokni :-)

szal ne mindig azzal csináld mert ha rászoksz arra az erősebb izgatásra és nincs kéznél csak a kezed lehet nem fogsz tudni elélvezni

vagy akár az elején a pasival ha lesz kapcsid

szal ésszel használd

2015. szept. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!