Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk a ti barátnőtök puncija...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk a ti barátnőtök puncija és más-más ízű a ciklus különböző részeiben?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy termékeny időszakában nagyon finom, abból kihaladva kenőcsös állagú menstruáció előtt meg nagyon vasas íze van. Mensturáció után nincs jó íze, olyankor hanyagolni is szoktuk az orált. Ti is tapasztaljátok ezt?
2015. szept. 13. 14:58
 1/2 RRR ***** válasza:

igen

de én nem hanyagolom az orált

2015. szept. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát mi megbeszéljük a dolgot... Ő nem szereti ha a szájában megyek el, nem bírja a sperma állagát és ízét... Nekem nem létfontosság hogy ott élvezzek el, helyette megy a testére... Nekem ha rossz ízű a punci nem esik jól az orál, ezt meg ő érti meg. Kompromisszum.
2015. szept. 13. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!