Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Neten miért olyan nehéz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten miért olyan nehéz hosszabb távra szexpartnert találni (nőt)?

Figyelt kérdés
Én szoktam neten ismerkedni szexre, sajnos az ilyen netes ismerkedések nekem még mindig úgy végződtek, hogy egy alkalmas szex lett belőle. Pedig amikor nem vagyok kapcsolatban, és hiányzik a szex akkor se nőről-nőre szeretnék járni, olyankor jó volna egyetlen partner akivel össze lehetne néha járni szexre. Neten miért csak 1-1 alkalomra keresnek a nők?

2015. szept. 12. 14:17
 1/6 CptTomato ***** válasza:

Nem tudom mennyire igaz majd megcáfolnak de csak erre tudok gondolni.... de szerintem a nők akik ilyen kapcsolatot keresnek neten azok már nagyon kivannak és miután kielégültek rájönnek hogy hülyeséget csináltak/vagy csak elég volt nekik a következő 1 évre.

Vagy csak nem tetszel nekik valamiért de mint elöbb is említettem hiányuk van és ló nincs szamár is jó alapon egyszer belemennek...

2015. szept. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha annak a nőnek az az egy alkalom felejthetetlen volt, ha Isten igazából odapakolta magát a pasi, az nem zárkózik el egy második alkalom elől, és ebből a szempontból teljesen irreleváns, hogy neten ismerkedtek-e össze, vagy a 6-os villamoson.
2015. szept. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak igazat adok.

Nekem volt partnerem aki KB 4-5-ször elélvezett, és azt mondta nagyon jó volt a szex, mégse akart többször találkozni.

Igen igazad lehet, ha nagyon ki van már éhezve egy nő akkor belemegy egy szexbe, és utána "visszaáll", és várja újra hátha jön majd egy szelem, és vele élvezheti a szexet.

2015. szept. 12. 14:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, épp egy másik kérdés kapcsán keveredtem egy másik vitába, miszerint a nők csak szerelemből hajlandók lefeküdni, itt meg azt olvasom, hogy a nők, ha nagyon kivannak, akkor bárkivel, igaz, csak egyszer, aztán egy évig elvannak azzal...

Fura dolgok vannak a fiúk fejében a nőkről :)

2015. szept. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én nem írtam időt. Főleg nem éveket.

De sok nő elvan pár hónapig szex nélkül. És ezt nők mondták nekem, ezt nem magamtól találtam ki. :)

2015. szept. 12. 14:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Nőként írom, aki jelenleg szexpartnert keres és a neten ismerkedek.

Eddig három pasival találkoztam. Az elsőnél rémes pasi, rémes szex. A másodiknál jó pasi, rossz szex. A harmadiknál egész jó szex, rossz pasi.

Ezek közül egyszer megismételtük a dolgot a kettes számúval, de a szex nem javult, így nem volt értelme folytatni, akármilyen kedves és aranyos volt maga a pasi.

Egyik sem volt felejthetetlen élmény, egyik sem volt elég jó.

Részemről valóban hosszú távú dolgot keresek, de szeretném tényleg, igazán élvezni is a dolgot.


Van még jelentkező, szóval remélem, hogy a következővel össze fog jönni, mert azért nem szeretném, ha az unalmas egyalkalmas szexek száma túl nagyra nőne. :S


És nem, nem bírok ki hónapokat szex nélkül. Szerintem mások sem, egyszerűen csak nem feleltél meg nekik.

2015. szept. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!