Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol lehet neten szexpartnert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet neten szexpartnert találni?

Figyelt kérdés

Nem hivatásosra gondolok! Barátnőm előtt ismertem egy jó kis fórumot, ott mindig voltak kiéhezett tini puncik. :)

Most már se barátnőm, se a fórum.

Manapság merre érdemes keresgélni?


22/F



2015. szept. 1. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Twoo.
2015. szept. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
szanalom vagy.
2015. szept. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

régen a love.hu volt jo de már egy ideje szar lett.

de azért egy próbát mwgér

vagy itt próbálkozhatsz

nekem már itt jött össze jópár csaj

sok sikert

2015. szept. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nincsenek ilyen fórumok, igaz én nő vagyok, de nem fanyalodnék arra, hogy neten idegen emberekkel flörtöljek, élőben is találok bárkit, ha csak arra kell.

Férfi ismerőseim mesélték, hogy kipróbáltak egy-két ilyen fórumot,és kivétel nélkül minden nő pénzért csinálta. Még akkor is, ha elméletileg az az oldal nem arra lett kitalálva. Tiniket meg pláne kizártnak tartom, ők még romantikusabbak, jobban vágynak a szerelemre,mint pl. egy elvált 40-es nő.

2015. szept. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szexkapcsolat.hu
2015. szept. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Én a csajokespasik.hu oldalon fűzök meg tartós kapcsolatra vágyó lányokat arra, hogy találkozzunk. A második-ötödik randi környékén meg is fektetem őket.


Ha szexet akarsz, akkor ne csak szexet akaró lányok után nézelődj, hanem komolyat akarók után is. Magadhoz legyél jó, ne másokhoz.

2015. szept. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Zsófia881 válasza:
xpartner.hotsexbuddies.com
2015. szept. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
6-os mekkora görény. Gerinctelen alak. Persze, hogy az 5-6. randin le is fekszik egy egészséges nő a férfival, aki tetszik neki. De azért elég szemétség ilyenkor lelépni.
2015. szept. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Secret184 ***** válasza:
6-os te aztán jó nagy patkány vagy..
2015. szept. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

8-9:

Háp-csáp-csáp-háp-csáp.


Nagyon hasznosak voltak a válaszaitok a kérdezőnek.

2015. szept. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!