Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti hogyan írnátok le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan írnátok le egy szép péniszt?

Figyelt kérdés
Mit kell ahhoz, hogy egy péniszre azt mondjátok: "Szép"

2015. szept. 12. 13:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
na ez engem is érdekel. MErt az enyémre mindenki aztmondja ,hogy szép, de én nem látok benne semmi szépet :D nekem egy puci tud csak szép lenni :P
2015. szept. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Ha tiszta, igényes, ápolva van. Ha szép rajta a bőr, ha megfelelő a színe, nem eres mindenütt, meg lila, meg stb. Az összhatás a fontos, szerintem, amikor valaki azt mondja, ah, na ez szép...:D
2015. szept. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem a viselője számít csak. Ha ő tetszik, akkor szép a himbilimbi is.
2015. szept. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nekem eddig mindenkinek tetszett, bár nem értem miért... balra áll, meg felfelé, van rajta egy hatalmas ér, egy kisebb anyajegy is... a makkom is tud lilulni, bár inkább piros... de eddig mégis mindenki dicsérte.


24/F

2015. szept. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2015. szept. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem annyira nem tetszik ez a pénisz 19/L
2015. szept. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
"Lányok, ti hogyan írnátok le egy szép péniszt?" gyöngybetűkkel :)
2015. szept. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Vastag, szép rózsaszín makk :D Enyhén szőrös :)
2015. szept. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Legyen szép fehér a bőre, nagy piros feje, nagy heréje, egyenes vagy balra görbülő rúdja és ne legyenek rajta kidagadva az erek.
2015. szept. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nagyképűségtől mentesen az enyémre mindig azt mondták, h nagyon szép és kívánatos. Én teljesen átlagosnak találom, se nem túl nagy, se nem túl kicsi. Mindenkinek más tetszik, ahány ember annyiféle, ezt sem árt észbe vésni.
2015. szept. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!