Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyire tolerálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire tolerálnátok egy lábimádó férfit kapcsolatban illetve alkalmi kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Továbbá, belemennétek alkalmi kapcsolatba úgy, hogy főleg ez a férfis van középpontban?
2015. szept. 11. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Volt már olyan kiszemeltem,aki köztudottan lábimádó volt,és bár nem történt köztünk semmi,engem nem zavart volna.Egyébként is,bármilyen fétissel szembenéznék a párom kedvéért,már csak az újdonság élménye miatt is.
2015. szept. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kérdező miért nem mész el prostihoz vagy dominához?

Azt hiszed itt minden nő pénzért meglehető?

2015. szept. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Javítás:megvehető
2015. szept. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem tetszene. Enyhe formában még talán oké de fétissel a középpontban kizáró ok.
2015. szept. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Kérjük keresse fel orvosát.
2015. szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben tolerálnám,szeretem!
2015. szept. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bezzeg arra egyik ilyen nő sem gondol, hogy milyen előnyeit élvezheti egy ilyen férfinak. Azokra gondolok, akik utálják ezt a fétist. Tegyük fel egy munkahelyen dolgozik a nő, este hazamegy fáradtan, ledobja a táskát, kabátot, cipőt/magassarkút, és kifáradva, enyhén stresszesen lehuppan az ágyra. Rosszabbik esetben a nőnek sokat talpon kell lenni. Ha nagyobb szerencséje van, akkor a férfi már előbb otthon van, de ez nem feltétel. Majd így az ágyon ülve, fekve elképzeli, most milyen jól is esne, ha valaki megmasszírozná. Ugyan nincs tapasztalatom ezen a téren, de biztos vagyok benne, hogy sok nő nem kapja meg ezt a szerintem alapvető kényeztetést nap mint nap. Én is lábfétises vagyok, de ott van 2. helyen a kéz is. Viszont személy szerint nagyon hiányzik az érzés, hogy egy nőt átmasszírozzak tetőtől-talpig, függetlenül attól, hogy a lábakat imádom. Az a baj, hogy sokan erre úgy tekintenek, hogy akkor egy nőben csak a lábat szeretjük és kész. Hát nagyon nem így van. Fogjátok már fel hogy kb. ugyanolyan férfiról van szó, csak van egy extra tulajdonsága. Nem tagadom vannak beteg extrém esetek, akiknek csak a láb kell, na ott vannak bajok. (20+/F)
2015. szept. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7


Én arra gondolok undorító alatt mikor lábujjak közüli koszt MEGESZIK (!!!) egyes emberek meg a bűzt szagolják direkt, mert mennyire jó...


Ilyen erővel a koprofília is mennyire jó mert a fáradt nőnek elég egyet szarni és a csávó ráverheti és mennyire király.


Vagy megeheti...


Vazze, milyen világ ez?

2015. szept. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8-as


7-es vagyok ismét, és amit leírtál a lábujjal kapcsolatban, az tényleg nekem is undorító. :D A bűz alatt viszont nem tudom mit értesz, mivel tény, hogy a lábaknak van egy természetes szaguk még fürdés után is, bár én inkább illatnak mondanám. Utána olvastam, és bizony a talpak is termelnek feromont, mint a nemi szervek, tehát valamilyen szinten csak be tud indítani. Ha te arra az igénytelen, büdös lábra gondolsz, ami még csak nem is tiszta és elhanyagoltan retkes, akkor az bizony undorító. xd Én csakis az igényes szép sima lábakhoz, talpakhoz vonzódom, de nem úgy, ahogyan te leírtad. Ugyanígy vagyok a kezekkel (alkar, kézfej, ujjak).

2015. szept. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9


Arra gondolok mikor pár órás melegben menetelés után leeveszi a cipőt...

2015. szept. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!