Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csinálnál a pároddal vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál a pároddal vagy alkalmi pároddal?

Figyelt kérdés
Ha kettesben lennétek egy szállodában ahol senki sem zavar titeket? Milyen romantikus és emlékezetes dolgokat csinálnátok? 23L
2015. szept. 5. 03:29
 1/6 anonim ***** válasza:
szirmok az ágyon amihez mécsesek vezetik az utat . az ágy előtt egy üveg behűtött pezsgő 2 pohárral szép szavak romantikázás aztán ugy megdugnám hogy az élvezettől remegő lábaira rá se tudjon állni :D 23F
2015. szept. 5. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Romantikázás,szép szavak, csoki, pezsgő, aztán szex.
2015. szept. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vadúl megkapná a magáét. :)
2015. szept. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos a válaszom csak elméleti lesz, mivel jelenleg nincs párom.

Mivel jómagam egészen romantikus lélek vagyok, ezért erre a vonalra hatalmas hangsúlyt fektetnék.

A szálloda most legyen egy all inkluzív wellness szálloda, ami tényleg teljesen üres, és csak mi ketten vagyunk. A szálloda hatalmas, több szintes és rengeteg lehetőségem van, amivel élhetek.

Az első ami eszembe jut azután, hogy megérkeztünk és kinyitottam neki az ajtót és magam elé engedtem az hogy először próbáljuk ki a jakuzzit. Amíg ő levetkőzik, és élvezi a buborékokat - természetesen mesztelen furdőzést képzeljete el - addig én valamilyen mondjuk epres turmixot készítenék. Ha ez elkészült, élvezném vele a buborékokat és a turmixot. Itt egymáshoz bújás, simogatás és az érzékiesség lenne a célom. Tegyük fel, hogy kifürcsiztük magunkat, és megéheztünk. Mivel én már készültem erre az estére a vacsora szinte már készen áll a tálalásra. Szeretek egészségesen élni, ezért valami laktatót és finomat tudnék elképzelni. Sajnos főzni nem tudok, ezért itt egy szakács barátnőm segítségét kérném, aki valami finomat készítene nekünk. Személy szerint én valamilyen szárnyast ennék szívesen valamilyen salátával, ezersziget öntettel, zöldalmás limonádéval. :) Meg persze gyertyafénnyel. Lement a vacsora, és megvan a jól megérdemelt teltség érzet. Sokan gondolják, biztos most rátérünk a lényegre. Hát nem. :) Nekem sincs teli hassal ugrálni, meg egyéb fizikai tevékenységet csinálni. :3 Most csak szeretnék bebújni az ágyba a "párommal" és egymásba fonódva pihenni és simogatni egymást. :)

Ha már úgy érezzük magunkat, igen most már jó lenne belevágni a közepébe, ebben az esetben lassan és érzékien elkezdeném kicsomagolni. Igen, kicsomagolni, mert senki sem szokott meztelenül odaülni egy gyertyafényes vacsorához. :) Szóval elkezdem róla finoman lehúzni a ruhácskáit, majd az ágyba invitálnám és csókolgatnám.

(...) A többiről egy uriember nem beszél nyílvánosan. :)

2015. szept. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek komolyan valakinek bejönnek? :D Én hányok az ilyen dolgoktól. 26N
2015. szept. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
töménytelen mennyiségű alkohol, egyéb dolgok, szétszedni a berendezést, összetörni mindent, állat módjára.... aztán a békés alvás. valahogy így képzelném el. mint a rocksztárok :DDDDD
2015. szept. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!