Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok Ti szakítanátok ezért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Ti szakítanátok ezért a párotokkal?

Figyelt kérdés

Ha az első aktus (addig nem értetek egymáshoz , sem petting semmi más nem volt ) alkalmával az óvszer felhúzásakor lelankadna neki.

Másik alkalommal is, mikor legközelebb próbálkoztok, akkor lenne gond mikor az óvszert fel kellene húzni, de kis idő múlva működne azért.

Mit tennétek?


2015. szept. 10. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem szakítanék, megértő és türelmes vagyok. Kényeztetnénk egymást, összebújnánk, előbb-utóbb úgyis összejönne.
2015. szept. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ha szeretem a párom, nem szakítanék. Inkább fogamzásgátlóval kéne kipróbálni ;) (úgy amúgyis jobb)
2015. szept. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha még nem is értetek egymáshoz, miért nem azzal kezditek?

Sokkal jobb lenne.

2015. szept. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem szakítanék ezért! Megértéssel és odaadással, türelemmel, kis romantikával segíteném a párom! :)
2015. szept. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt szabad tudni hogy kb mennyi idősek vagytok kedves válaszolók? :)
2015. szept. 10. 19:05
 6/10 anonim ***** válasza:

Én a számmal húznám fel neki, attól tuti nem lankad le, sőt! :-)

Amúgy meg kezdjétek pettinggel, orállal stb

2015. szept. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dehogy szakítanék ezért, de mondjuk eleve nem kerülnék ilyen helyzetbe, mármint nem ugranék fejest a dolgokba, hanem szép fokozatosan jutnánk el idáig, és akkor szeretkeznék először, amikor már jól megismertük egymás testét, pettingeltünk, okoztunk egymásnak orgazmust máshogy, felszabadultak vagyunk az ágyban egymással, és nincs para meg teljesítmény kényszer, legfeljebb izgalom, de az is leginkább örömteli várakozás értelemben.
2015. szept. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

5. Az már igaz :)

6. Igen én is ezt szerettem volna, de valahogy sosem éreztem hogy akarná, anikor meg szóba hozta nem akartam ellenkezni, csak teljesiteni. De nem sikerult :/.

Egyébként szerintem ezért dobott a barátnőm.

2015. szept. 10. 19:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Türelem kellene
2015. szept. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem ez csak egy kifogás volt a részéről... Normális ember nem így kezeli a kapcsolatait.
2015. szept. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!