Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Nektek bejönnek a kövér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönnek a kövér lányok?

Figyelt kérdés

2015. szept. 7. 20:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Részemről nagyon kedvelem a duci lányokat, akár a megjelöltnél dundibbakat is! :)
2015. szept. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Megesik, vannak köztük szépek.


Persze látni kellene.

2015. szept. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
8%
Nem, sajnos nem férnek be az ajtómon, így nem jönnek be.
2015. szept. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem nagyon egyszerű fogyni, és megtartani, csak el kell határozni. Én 170 centis srác vagyok, és 90 kilóról fogytam 74-re fél év alatt, évekkel ezelőtt. Elhatároztam. Simán megcsináltam. Annyit kellett csinálni, hogy nem zabáltam, mint a sok kövér barom :D Nem futottam nem sportoltam. Egyszerűen keveset ettem (900-1000 kcal naponta) és kész. amikor lementem 75-re akkor emeltem a kalóriabevitelt és kész. ennyi az egész. sem anorex nem vagyok se semmi. Amúgy csak szólok, hogy igen, a 900 kcal NAGYON kevés mennyiségű kaját takar. Fél normálebédnyit egész napra leosztva. figyelj, hogy ne cseszd szét a gyomrod: inkább 4x egyél egy nap, de kicsit. este semmi süti. Ja még valami :D mindent ettem hambit sütit krumplit. az is butaság, hogy kerülni kell... CSAK KEVESET!!!

. És ma már simán húzódszkodom, feszes a hasfalam, kisebb a fenekem, slimfit ingek jönnek rám, és csak annyit kellett tennem ,hogynem sírok hogy jajj a genetika. Bullshit. Az modnjuk a kövérek 1%-ánál kifogás. Meg pajzsmirigy betegség... ilyenek vannak, az szívás. De valójában csak elhatározás kérdése a fogyás.

2015. szept. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én nagyon rá vagyok kattanva a duci lányokra. Csak sajnos sosem jön össze velük az ismerkedés, mert úgy veszem észre, hogy ők inkább a hasonló súlycsoportú pasikat keresik, én pedig átlagos testű vagyok. 35/F
2015. szept. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Én meg sportos. Nagyon is bejönnek az ilyen lányok. De ők inkább egyedül vannak, mert nem bíznak magukban:(
2015. szept. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Darwel ***** válasza:
Én imádom a kövér lányokat :) Főleg akiknek nagy hasa van,számomra az a legszexibb :)
2015. szept. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
22%
Nem bejönnek inkább kimennek...
2015. szept. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nekem is kifejezetten tetszenek! 22F
2015. szept. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nagyon sok múlik inkább a kisugárzáson és a személyiségen.


Én azért kedvelem a duci lányokat, mert legtöbbször nagyon vidámak, mosolygosak és van egy tündérien ennivaló kisugárzásuk.


Aztán vannak a morgós, bunkók akik annyira utálják a saját testüket, hogy az utálatuk ráterjed az emberekre, az egész világra, és így olyan taszító a kisugárzásuk.


24/F

2015. szept. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!