Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anális behatolás előtt milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális behatolás előtt milyen ötletetek van?

Figyelt kérdés
Sikosítót milyen otthoni dolgot javasoltok? Kézkrém, testápoló vagy valami?

2015. szept. 6. 16:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ki akarod próbálni, eleve rosszul kezdesz neki és egy negatív élmény lesz az egészből. Egy normális síkosító 1600 ft, amit használhattok utána orális vagy vaginális szexhez is, semmi pocsékolás nincs benne.
2015. szept. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Jobb,ha nem kezded el,ha ezen akarsz spórolni.
2015. szept. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
71%
Ott is hagynám a pasimat ha nem venne meg egy sikosítót cses*em 5 euróért. Ha 50 lenne megértem, de 5? Ne viccelj már, a jeggyűrűn is spórolni fogsz? Sőt szerintem szakíts is vele, hisz nyilván meg kell hívnod néha vacsorázni vagy moziba... Istenem, ilyen embereket! Imádom a párom és mindennél jobban szeretem, tényleg! Nem a pénze miatt vagyok vele, de ha ennyire smucig lenne az sem érdekelne ha ő Brad Pitt. Az anál fantasztikus tud lenni, ha jól csinálják. A jól csinálás pedig rögtön a jó sikosítónál kezdődik. Ennyit erről. Most elképzeltem ahogy lepakolsz az asztalra ilyen extra szűz olajat, pereverzen a csajra nézel és beköpöd hogy a segge ezentúl már nem lesz extra szűz. LOL
2015. szept. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
61%
Igen, ez a baj ezzel,hogy a barátnője egészsége nem ér meg ennyit. Mit számít,ha a savas pH-jú testápoló kimarja a csaj seggét belűlről,hogy esetleg két hétig rá sem tud ülni!? Nem baj,spóroltunk.
2015. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Tojásos bedolgozás:2 tojást feltörsz,szépen elkevered a sárgáját a fehérjével.Innentől lehet használni síkosítónak.
2015. szept. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Hogy milyen ötletem van? Egy szó: ne.
2015. szept. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz költeni,akkor ujjazással,lassan, /1, 2, 3/ is meg lehet oldani többszöri nyálazással.Tovább tart,de legalább lassan méretre hangolódik a lukad is és nem fáj majd ,ha jön az "igazi ".Addigra meg már a bélben is kezd termelődni váladék ...az aztán síkos !!!
2015. szept. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 orton ***** válasza:
ha rohadt nedves a barátnőd és rohadtul kívánja kipróbálhatjátok picit, azután jól megszáradsz benne és abba kell hagynotok mert kellemetlenebb lesz neki *valószínűleg* és a szexet sose jó félbe hagyni
2015. szept. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
H ennyire szereted csak, te ne hatolj be sehova-ez csak egy vélemény.
2015. szept. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
nem kerül 1000 forintba se egy síkosító..ha tényleg ki akarjátok próbálni akkor megéri.. :) ha meg még se jön be nektek az anál téma más mire is el lehet használni :)
2016. aug. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!