Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domináns férfiak, van köztetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns férfiak, van köztetek olyan?

Figyelt kérdés
Aki párkapcsolatban él vagy házas, de otthon nem kapja meg amit igényel, ezért titkos utakon keresi vágyai kielégülését.

2015. szept. 5. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Én.
2015. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért? Te pont ilyen férfi vagy és problémád van?
2015. szept. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok férfi. És mondjátok, hogyan dolgozzátok fel magatokban ezt? Állandó partnerrel teszitek vagy alkalmival? Valaki elmesélné, mit érez mindkét irányban?
2015. szept. 5. 20:37
 4/10 anonim ***** válasza:
A férjed kikötözne, de te nem hagynád és most azon aggódsz, hogy megcsal majd ezért ?
2015. szept. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja, és még valami: a kérdést nem ismerkedési hanem ismeretszerzési céllal írtam ki.
2015. szept. 5. 20:39
 6/10 anonim válasza:
15%
Agyatlan rinya....
2015. szept. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Miért is?
2015. szept. 5. 20:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Unatkozó háziasszony, aki elgondol valamit, és ha nem úgy működik: "...azok a szemét férfiak..."


Itt akarsz ismeretet szerezni? Csinálni kell, nem agyalni rajta.

2015. szept. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Unatkozik a nagyanyád....csinálom, csak nem én vagyok a jó kislány ebben a leosztásban, ezért írtam le a kérdést.
2015. szept. 5. 20:53
 10/10 anonim ***** válasza:
94%

Domináns vagyok, ezért megkapom azt amit akarok. Párkapcsolatban élek, de mellette nyitott kapcsolatban is.

Nincs szükségem titkos utakra, felmerem vállalni magam!

2015. szept. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!