Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most kezdödött köztetek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdödött köztetek egy szexkapcsolat. De a csaj még nem meri bevállalni az orált. Mit gondoltok rolla?

Figyelt kérdés
Hivatkozva arra,hogy te vagy a 3.pasi kivel lefekszik,és nincs az orális szexben gyakorlata.Elhinnétek neki annak ellenére,hogy a szexbe nagyon jó?

2015. szept. 1. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem valami sántít...
2015. szept. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

mikor első alkalommal voltam rendes párommal nem szexkapcsolat, szerelmesen, 1. éjszaka 3x szexeltünk, 2x a "hagyományos" módon 1x kézzel elégitettem ki, nem "mertem" még szájjal kielégiteni mert még nem csináltam azelőtt.

Másnap reggel felbátorodtam, ő irányitott hogy jó neki, azóta rendszeresen... nem kifogás, más a baja :)

2015. szept. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De mi lehet a baja?
2015. szept. 1. 21:04
 4/11 RRR ***** válasza:

el,de akár rossz élménye is lehetett

nem erőltetném

én csinálnám neki ,majd kedvet kap rá ő is

2015. szept. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Mosd meg , hátha.
2015. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám róla, hogy "né má", nem meri bevállalni az orált!
2015. szept. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem,csak nem akart lesz..ni!N
2015. szept. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

Azt mondanám, hogy ha nem akarja, akkor ne csinálja. Nekem nem fontos az orál.


42F

2015. szept. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nyomik vagytok és ennyi.. nézzetek inkább mesét.. ebből lesz a terhesség mert nem tartotok ott a bio anyagban...és agyban sem
2015. szept. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elhinném neki (hacsak nem utal más arra, hogy esetleg nem mond igazat) és megnyugtatnám, hogy nem zavar, ha még nem olyan tapasztalt, rajtam nyugodtan gyakorolhat, segítek neki fejlődni.
2015. szept. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!