Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, van aki belement...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, van aki belement laza kapcsolatba (tehát néha egy egy program és szex)?

Figyelt kérdés

Tapasztalataitokra vagyok kíváncsi, illetve hogy mi volt benne a jó és a rossz, hogyan kezdődött és meddig tartott.


Köszönöm előre is a tapasztalatokat!


2015. szept. 3. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Persze volt. Olyan is,mikor azt hittük kapcsolat,és olyan is,mikor nem volt kapcsolat, csak szórakozás.


Volt ami 1-2 hónapig,volt ami 1-2hétig,de olyan is ami 2 évig.Jó sz*r volt :D

2015. szept. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Volt, és mivel mindketten tudtuk a szabályokat, jó volt, átmenetileg. De nekem jobb egy érzelmi alapokon nyugvó, teljes kapcsolat.
2015. szept. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igazad van Levander..

Csengetett Mylord 😁

2015. szept. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Volt olyan, hogy néha program és szex, annak azért lett vége, mert a szex nem volt jó. Aztán volt olyan, hogy csak szex, program nélkül, annak azért lett vége, mert beleszerettem valakibe.
2015. szept. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt,kb 10 hónapig tartott. Addig minden rendben volt,élveztem aztán kb félév után jött el az az érzés,hogy na nekem ez már nem megy és készen állok egy kapcsolatra. Ezért is lett aztán vége.

A jó az volt,hogy kötetlen volt,mindketten élveztük,nincs féltékenykedés,veszekedés csak szex.

A rosszabb,hogy elég nagy bizalom kell (legalábbis nekem),hogy egy ilyen kapcsolat működjön. Na ezt a bizalmamat a fiú eljátszotta,tehát bennevan a rizikó is,hogy mások is megtudják,persze van akit ez nem zavar. Engem zavart. Meg azért félév után már jöttek a féltékenykedések akaratlanul is az,hogy egyre többet megtudtunk a másikról,hisz ha baja volt valamelyikünknek az egyből feltűnt a másiknak. Bár mi megtudtuk maradni a barát zónába,de később kiderült,hogy neki is voltak néha gondolatai ,hogy megpróbálhatnánk meg nekem is-bár ezek inkább részegen voltak:)-

Illetve azoknak akik hamar kötődni kezdenek a másokhoz és vágynak a szeretetre azok bele se kezdjenek egy ilyen kapcsolatba szerintem,mert nagy bukás lesz a vége.

Én képes vagyok mély érzelmek,szerelem nélkül szexelni,főleg egy jó szexpartnerrel,de még kicsit engem is megviselt a végefelé már ez az egész . Tudni kell mikor kell kiszállni :)


Ja és ha még egyszer lesz ilyen barátság extrákkal kapcsolatom akkor biztos olyan emberrel aki nem ismeri a barátaimat és a legjobb ha másik városban is lakik,ahol nem tudunk folyamatosan egymásba botlani stb.

2015. szept. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Volt, egy hónapig tartott. Külföldi srác volt, csak a tanulmányai miatt volt itt. Ezt el is mondta az elején, úgyhogy alapból tudtuk mindketten, hogy ez csak egy ilyen futó dlog lesz. Jól éreztük magunkat, mentünk ide-oda, buliztunk, szexeltünk. Jó volt, mert nem volt semmi kötöttség, semmi felelősség. Azt csinálhattam mellette amit akartam, hiszen nem jártunk, de mégis ott volt egy biztos pontnak. Abból a szempontból volt rossz, hogy természetesen pici kötődés azért kialakult, úgyhogy hiányzott utána egy ideig. De megérte, nem bántam meg.
2015. szept. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2015. szept. 4. 08:08
 8/9 anonim válasza:
Nekem is volt, kb. 2 évig tartott, bár közben voltak szünetek, mikor valamelyikünknek volt komolyabb kapcsolata. Talán pozitívuma több volt, mint negatívuma. Életem eddigi legjobb szexpartnere volt, mint méretileg, mint aktivitásban. Megkaptuk egymástól a törődést, a puszikat és néha egy-egy hétvégére eljátszottuk, hogy tényleg egy pár vagyunk. Közös főzések, programok, mozizás, bulik, megspékelve sok-sok mocskos szexel. A negatívuma az volt, hogy a 2 év alatt volt időszak, mikor én akartam többet a sráctól, és volt, amikor ő tőlem,de nem lett belőle semmi komoly. Máig nem tudom hogyan kezeltük, de ez a "plátói szerelem" nem okozott gondot a kapcsolatunkban. Nem bántam meg egy percét sem, bár azóta sem mentem bele mással ilyen kapcsolatba. Túl magasra tette a mércét. Hisz ha már a kapcsolat csak szexről szól, akkor az legyen egetrengető. Keresgélni még egy ilyen aktivitású pasit.. hát az nehéz. L/26
2015. szept. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8:-) Igen, ez a dilemmám..Mert a pasi ütős, szikrázik minden amikor együtt vagyunk és sokkal nyitottabb vagyok magában a kapcsolatban a beszélgetésekben, a flörtben és igen, a szexben is. Teljesen más, nincsenek gátlásaim, és olyan dolgokra képes vagyok amit eddig nem is gondoltam magamról.. már ami a szexet illeti.

Mert pontosan, ahogy leírod, ilyen kapcsolatba én se megyek bele akárkivel, hát legyen az a mérce magas:-) és félek, mert tényleg magas..


Viszont nem szeretnék nap mint nap együtt lenni valakivel, mert az egy idő után sok nekem (és lehet neki is).

El tudom választani fejben a dolgokat, ezzel nincs problémám, nem vagyok szerelmes belé, viszont az ágyban mindent visz:-) és ez hihetetlen jó. Persze tudom, lehet kérész életű lesz. De úgy gondolom, egyszer élünk..:-)

2015. szept. 4. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!