Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem áll fel reggel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem áll fel reggel?

Figyelt kérdés
Van amikor mégis de szerintem ez 10-ből 6 esetben. És akkor sem (mindig) azonnal.
2015. szept. 2. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb problémád.
2015. szept. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem mintha zavarna de úgy tudom hogy kellene.
2015. szept. 2. 21:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Reggel én mindig tök kómás vagyok, és valahogy nem is kívánom, nem is tudnám ezzel indítani a napomat, vszleg ha akarnám se menne. Szóval nem olyan nagy dolog, ha csak reggel van ilyen problémád. Valószínűleg Te se vagy egy pacsirta típus, emiatt lehet.
2015. szept. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szokott reggel felállni, mikor nem időre kell kelnem, mert mikor időre kell korán kelni, kómás vagyok, és nincsen idő ilyenekre, és ilyeneken gondolkozni. Amikor felkelek, de még fél órát pihenek, elvagyok az ágyban, akkor jönnek az ilyen gondolatok, brutális merevedéssel, amit általában egy nagy maszturbáció követ. Szerintem így értik a reggeli merevedést, és ez valós is.
2015. szept. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Nekem az első néhány szakítás után nem állt fel reggelente, de kell találni egy másik nőt és majd ő felállítja! 😃
2015. szept. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nő nélkül megy így! (utolsó előtti vagyok)
2015. szept. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Nekem mindig feláll.
2015. szept. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!