Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Középkoru pasi vagyok, elvált,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Török Dénko Dénes kérdése:

Középkoru pasi vagyok, elvált, annyira megszokta a farkam, amig párommal éltem, a hajnali szexet, h minden reggel kemény és maszturbálok. Több sperma kijön mint amikor párom orálozott. Mi az oka?

Figyelt kérdés
jah,több és sürübb,vastagabb sperma.

#maszturbálás #orális #sürü sperma
2015. aug. 7. 04:44
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Középkorú férfi létedre ismerhetnéd a reggeli merevedés fogalmát, aminek alapból köze nincs a szexuális vágyhoz, ahhoz meg hogy a farkad "megszokta" volna a reggeli szexet, végkép semmi.



Gondolom amikor párod csinálta, akkor nem tudtad megigyelni pontosan mennyi és milyen "jön ki"...

2015. aug. 7. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
" Mi az oka? " Én azt nem tudom hogy az ilyen és hasonló kérdéseket neki szaladásból vagy helyből hozzák össze.
2015. aug. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Számos oka lehet, például középkorú férfiként prosztataproblémák. Vagy megváltozott életmód, táplálkozási szokások. Vagy csak úgy simán ok nélkül is lehet (barátomnak minden egyes ejakulációja más... mennyiségben is, minőségben is, minden különösebb ok nélkül).
2015. aug. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg dokit
2017. szept. 21. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!