Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány, aki úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki úgy szokott elélvezni, hogy közben remeg?

Figyelt kérdés
2015. szept. 2. 12:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Óó, igen... Volt már rá példa bőven. De érdekes, mert ujjazásnál, nyalásnál jellemzőbb.
2015. szept. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
aha. de eddig azt gondoltam mindenkivel így van.
2015. szept. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Hat ez nagyon érdekes, mert én is úgy gondoltam, hogy ez mindenkinél igy van. Eddig három lánybol mindhárom remégve ment, nem is értem, hogy hogyan lehet megjatszani az orgazmust, mert ez annyira egyértelmű.
2015. szept. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
ja, elég kellemetlen.
2015. szept. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
ha vki profi, a remegést is megtudja játszani ;)
2015. szept. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
Én is remeg. Mikor izgatnak akkor is, de igazán látványosan orgazmusnál szoktam.
2015. szept. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Sajnos (vagy hálistennek?) nem minden orgazmusnál fordul elő, sőt, elég ritka. De... ha nagyon eltalálja a párom, hogy mivel, hogyan, meddig izgasson, akkor időnként előfordul, hogy ilyen reszketős orgazmus az aktus vége. Általában olyankor következik be, ha az orális kényeztetéssel párhuzamosan az ujját is használja. Vagy akkor, ha a kedvenc pózomban végződik az aktus. Van olyan pozitúra, amiben garantált.

21/B/L

2015. szept. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Úgy a jó!:-)
2015. szept. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
A volt barátnőm úgy élvezett. :)
2015. okt. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Jelen :D
2015. okt. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!