Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyibe kerülhet kipróbálni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerülhet kipróbálni az análszexet?

Figyelt kérdés
Volt már egy pár partnerem, de egyik se akarta erőltetni meg nem akartam. Van egy olyan érzésem, h erre már nem is fog sor kerülni, viszont engem nagyon izgat a dolog, bár lehet hogy csak kíváncsiság... 23F
2015. aug. 31. 20:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
41%

electroman75 nevű

A véleményemet írtam meg német telelfonról nagyon egyszerü írni probáld ki aztán útánna okoskodj. Ez legyen a legnagyobb örömöd az életbe ,hogy valakit ez miat leszól föleg ,hogy nem is érdekel a miértje. ha szerinted anyira élvezhetö gyere segbe rakjak egy müf...l.

2015. aug. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%

gabo 111

Te voltál aki bunkón leszólta a kérdezőt. Ami számodra undorító,az másnak élvezetes. Miért kell elbírálni azt,hogy két ember közt mi történik.a kérdező nem arra kiváncsi,hogy ő legyen passzív (s..be raknád mű..al).

Nekem volt csajom,akinek még a kézimunkja vagy az orál sem feküdt, s van lány aki még élvezi is az anált (igen, orgazmusa van popsiszextől, most akkor szemetek vagyunk,mert havi egyszer-egyszer úgy csináljuk?

2015. aug. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
nem akartam feszültséget generálni ne haragudjatok engem télleg csak az érdekelt hogyha valaki tud valamit vagy van tapasztalata akkor ezért mennyit kellhet fizetni ha arra kerülne sor.. egyébként köszönöm a megértő hozzászólásokat
2015. aug. 31. 23:25
 14/17 anonim ***** válasza:
Prostinál 15ezernél olcsóbban nem úszod meg az anált. De ha jót akarsz inkább 20ezreshez menj.
2015. szept. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
fél óra 8-12, óra 10-15, anál sok helyen extra 2-5 ezer között
2015. szept. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszi :D engem csak az anál része érdekelne de gondolom olyan nincsXD
2015. szept. 1. 10:20
 17/17 anonim ***** válasza:
Fiatal vékony pipit nézz ki és csak gumival csináld vele!!! 3000Ft-ért már jót kapsz. Elélvezel és ennyi, nincs idő ez hülyeség.
2015. szept. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!