Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyibe kerülhet kipróbálni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerülhet kipróbálni az análszexet?

Figyelt kérdés
Volt már egy pár partnerem, de egyik se akarta erőltetni meg nem akartam. Van egy olyan érzésem, h erre már nem is fog sor kerülni, viszont engem nagyon izgat a dolog, bár lehet hogy csak kíváncsiság... 23F
2015. aug. 31. 20:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%
a börtönbe vagy te probálod ki vagy rajtad probálják ki.... szerintem undoritó!!!! Bizonyos paik miért nem ésrikbe a 3 lyúkból 2 vel a nökön???
2015. aug. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%
a börtönbe vagy te probálod ki vagy rajtad probálják ki.... szerintem undoritó!!!! Bizonyos pasik miért nem ésrikbe a 3 lyúkból 2 vel a nökön???
2015. aug. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
mert sokaknak az kell ami "elérhetetlen" ill a másik 2be már jártam eleget és nagyon hajt a kíváncsiság ennyi az egész
2015. aug. 31. 21:09
 4/17 anonim ***** válasza:
7%
Én kipróbálnám szívesen ingyen is.
2015. aug. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nem férfival gondoltam, de köszönöm a választ :)
2015. aug. 31. 21:12
 6/17 electroman75 ***** válasza:
22%
. Neked meg kérdező csak annyit hogy 23 évesen korán lenne feladni:)) A jelszó:bő vazelin, egész kis előtolással!!
2015. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
elviekben megy a dolog sokat olvastam róla,hogy ha sor kerül rá ne okozzak fájdalmat, de eddig akinél felhoztam a témát már a gondolatátol is frászt kapott kb :(
2015. aug. 31. 21:14
 8/17 anonim ***** válasza:
30%
10000 forintért is kipróbálhatod akár.A rosszlanyok pont hu-n van egy pár csaj akiknél válogathatsz.
2015. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
már néztem ott is de a közelben nincs olyan lány aki vállalná... ezért is itt kérdeztem meg :D köszi a választ 10 ezer az okés :D esetleg más tapasztalat?
2015. aug. 31. 21:24
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

"elviekben megy a dolog sokat olvastam róla,hogy ha sor kerül rá ne okozzak fájdalmat"


Akkor ha a gyakorlatban is tudni szeretnéd, hogy kb. milyen érzés a másik félnek, mire fontos figyelni és miért, ha egyszer úgy alakul, hogy lesz egy olyan partnered, aki nyitott erre a kérdésre, akkor megtehetnéd, hogy egy kb. olyan vastag uborkával kipróbálod magadon, mint amilyen a péniszed, nyilván ugyanúgy odafigyelve az előkészületekre és a kellő síkosításra, stb.


Nem viccből írom, mielőtt esetleg félreértenéd, én is itt olvastam tanácsként régebben, és nem is kizárólag nőktől, akik közül volt, akinek az volt a kérése, illetve feltétele az első alkalom előtt, hogy szeretné, ha a párja tudná, hogy milyen érzés fizikailag (főleg a belső, akaratlagosan nem működtethető, illetve el nem lazítható belső záróizomgyűrűn való behatolás), mert úgy jobban megbízna abban, hogy akkor is lesz benne kellő odafigyelés és önkontroll, ha ő az aktív fél.

2015. aug. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!