Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok ti lenézitek azokat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti lenézitek azokat a lányokat akik intim képet küldenek nektek?

Figyelt kérdés
Persze ha ti kéritek, de ő azonnal küld. Nem 14-15 éves lanyrol van szó
2015. aug. 31. 02:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én ezzel úgy vagyok ez is mindenkinek ugyanúgy a maga dolga mint aki egyéjszakás kalandokban is részt vesz. Ha igényem van rá és ezt valaki ki is elégíti akkor miért nézném le azt a személyt ?


Akinek nincsen igénye rá esetleg neki nem fér bele a dolog azok lehet lenézik, de velük szóba sem fog jönni a téma :) 25/F

2015. aug. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%
Én még sose találkoztam ilyen lányal aki küldött volna, de ha egy lány mégis küldene, nem nézném le hanem tisztelném, hálás lennék érte!
2015. aug. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
77%

Tudom, hogy vannak olyan lányok, akiket izgat, ha mások láthatják intim pillanatokban készült fotóiket, esetleg az a tudat, hogy mások az ő intim fotóikra masztiznak. Nincs ebben semmi rossz, ez is egyfajta fétis, ami egyáltalán nem dúrva.

Ha például egy "itteni" lány rövid beszélgetés után küld magáról ilyen fotót "kérésre", akkor valószínűleg ő is ebbe a "csoportba" tartozik, amit említettem.

Én úgy vagyok vele miért ne okozzak neki azzal örömöt, hogy a fotóit nézegetem, sőt meg is dícsérem (esetleg javaslatot teszek neki milyen fotót készítsen), amikor ez nem csak neki, hanem magamnak is kellemes!

Bár az ilyen lányból nyílván nagyon kevés van, én azért szeretnék vele beszélgetni.

2015. aug. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem, inkább megbecsülöm.
2015. aug. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!