Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok! Ti lenézitek azokat a...

Srácok! Ti lenézitek azokat a lányokat, akik buliban kavarnak egy sráccal? Most nem ilyen vad dologra gondolok, csak mondjuk csókolózás.

Figyelt kérdés

2014. aug. 24. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Lenézem őket.
2014. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Nincs jó véleményem róluk.
2014. aug. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ezek szerint ti nem szoktatok olyat csinálni,hogy táncoltok egy lánnyal buliban,és le akarjátok kapni? vagy azok a srácok,akik ilyet csinálnak, csak szexre mennek?
2014. aug. 24. 22:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak szórakozni akarnak, és nekik új lányok megismeréséből és elcsábításából áll a szórakozás,első ránézésre. Mélyebben nem látok bele az ilyen férfiak lelki világába,de talán nem is baj.
2014. aug. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem szoktam semmilyen intim dolgot csinálni olyannal, akivel nem vagyok szerelmi párkapcsolatban. Minek csókoljam meg egyáltalán, ha nem vagyunk szerelmesek egymásba?
2014. aug. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát végülis,igazatok van. :)
2014. aug. 24. 22:25
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

De most őszintén. A csókolózás egymás örömére történik, két egymást szerelemmel szerető ember között. Ingerem sincs arra, hogy megcsókoljak olyat, akibe nem vagyok szerelmes. Intim dolog, amit nem fogok akárkivel csinálni.


És szerintem én gondolom jól, és nem azok, akik összevissza, válogatás nélkül a legyet is....

2014. aug. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, lenézem őket. De attól még lehet, hogy én is lekapnám egyiket-másikat. De körülbelül ennyi. Kapcsolat szóba sem jöhet ilyennel.
2014. aug. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ha 8-as válaszoló köszönöm! megkaptam a tökéletes választ a kérdésre :D
2014. aug. 24. 22:37
 10/10 anonim válasza:
55%
sajnos egy kategoriaba kell sorolni az olyan lanyokat akik veletlenszeruen csokoloznak fiukkal buliban, tehat evvel azt akarom mondani hogy igen is curva kategoriaba sorolhatoak ezek a no felek...meg ha nem is azok ....de persze ez biztos csak nalam van
2014. szept. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!